20 Bin TL Aylik Faiz Getirisi

20 Bin TL Aylik Faiz Getirisi

14 Eylül 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

20 bin TL Aylık Ne Kadar Faiz Getirir?

Vadeli mevduat, az çok birikmiş parası olan ve risk almak istemeyen her yatırımcının tercih ettiği yatırım araçlarından. 20 bin TL mevduata sahip olan bir yatırımcı vadeli mevduat yatırımı ile ne kadar faiz getirisi elde eder ? 20 bin TL aylık ne kadar faiz getirir ? Bu yazıda 20 bin TL için en yüksek faiz veren bankaları derleyeceğiz.

20 bin TL Aylık Ne Kadar Faiz Getirir ? 

20 bin TL Aylık Ne Kadar Faiz Getirir ?

Enpara

Dijital bir banka olan Enpara hızlı ve akılcı çözümleri ile milyonların tercihi olan bir banka oldu. Enpara  vadeli mevduat yatırımınıza ,25 faiz vererek  yüksek faiz gelirinden yararlanmanızı sağlıyor.  Enpara’ya yatıracağınız 20 bin TL’lik bir yatırım vade sonunda yaklaşık 234 TL faiz getirisi elde edecektir.

Ziraat Bankası

Devlet bankaları arasında en çok kullanılan en çok tercih edilen bankaların ilki olan Ziraat Bankası 20 bin TL’lilk bir mevduat yatırımına yaklaşık 236 TL faiz vererek en çok kazandıran bankalardan birisidir.

Ing Bank

Ing Bank turuncu hesapla yüksek faiz getirisi elde ederek birikimlerinizi güvenle koruma altna alabilirsiniz. Ing Bank’a yapılacak 20 bin TL’lik vadeli mevduat yatırımı vade sonunda yaklaşık, 276 TL faiz getiri elde etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca turuncu ekstralı olmanız halinde .k faiz kazanma fırsatını yakalayabilrisiniz.

Halkbank

Devlet Bankaları arasında aktif büyüklük açısından ilk 10 içerisinde yer alan Halkbank, 20 bin TL’lik bir mevduat yatırımı için yaklaşık olarak 237 TL faiz vermektedir. Sizlerde güvenle birikimlerinizi Halkbank’a taşıyabilir güvenle yatırım yapabilirsiniz.

Alternatif Bank

20 bin TL aylık ne kadar faiz getirir ? yazımızda son sırada Alternatif Bank var. Alternatif Bank son dönemde çıkamış olduğu Vov hesap sayesinden 20.000 TL’lik bir yatırım için ,50 faiz vermektedir. Alternatif Bank’a yapılacak 20,000 TL’lik yatırım 276 TL faiz getirmektedir.

Hemen sizde bu makalemizde 20 bin TL Aylık Ne Kadar Faiz Getirir merak edenler için detaylı olarak araştırdık ve sizde kolayca 20 bin tl aylık faiz getirisini öğrenebilirsiniz.

[ratings]