2020 Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

2020 Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

6 Aralık 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Kefilsiz olarak kredi veren bankalar, müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılarken kefil yerine teminat ya da güvence bedeli istemektedir. İhtiyaç duyduğunuz nakit parayı en kısa sürede size sağlayacak bankalar, kefil ya da evrak talep etmeyen bankalardır. Aktif bir şekilde kefil talep etmeden kredi imkanı sunan bankalar, genellikle internet üzerinden hizmet vermektedir. Bu banklardan kefilsiz kredi almak için yapmanız gereken sadece bankanın SMS ya da internet bankacılığı işlemleri aracılığıyla işlemlerinizi yürütmektir.

Kredi ile ilgili diğer bilgiler için sitemizin Kredi kategorisini ziyaret ederek daha çok bilgi alabilirsiniz.

Hangi Bankalardan Kefilsiz Kredi Alabilirim?

Kefilsiz kredi alınabilecek bankalar şu şekilde sıralanmaktadır:

  • CEPTETEB
  • Aktif Bank
  • Enpara
  • Odeabank
  • İNG Bank

Bu bankaların internet ya da SMS hizmetlerini kullanarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankaların Özellikleri

Kefilsiz olarak kredi veren bankalara ait özellikler, bankanın şartlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu bankalar, internet üzerinden işlem yapmaya müsait ve işlemlerinde kefil yerine teminat talep edebilen bankalardır. Ayrıca düşük miktarlı kredilerde bu bankalar teminat talebinde de bulunmazlar. Bankaların kefilsiz kredi vermesi için kişilerin kredi notunun ortalama yükseklikte olması gerekmektedir. Bunun yanında internet başvurusu alan bankalar, kredi başvuruları sırasında evrak talebinde de bulunmazlar. Özellikle bankanın müşterisi iseniz, evrak vermenize ya da teminat göstermenize gerek kalmadan işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Kredi başvurusu sırasında internet bankacılığı kanalını kullanmanız, size avantaj sağlayacaktır. Böylelikle işlemlerinizin sonuçlarını daha hızlı görürsünüz.

CEPTETEB’den Kefilsiz Kredi Fırsatı

CEPTETEB kefilsiz kredi kampanyası ile hiçbir koşula bağlı olmaksızın kredi kullanabilirsiniz. Bu bankadan kefilsiz olarak kredi kullanmak için yapmanız gereken CEPTETEB dijital bankacılık işlemlerini kullanmaktır. Bankanın kefilsiz kredi için limiti 50.000 TL olarak belirlenmiştir. Başvurularınız otomatik olarak değerlendirmeye alınır ve ortalama 3 dakika içinde yanıtlanır. Aylık %1,49 faiz oranı ile alacağınız kredi, en fazla 60 ay vade ile verilir. faiz oranı, vadeye göre değişiklik göstermektedir. Bu kredi için kredi tahsis ücreti alınmaz ancak kredi sigortası bedeli kesilir. Kefil veya belge talebi olmayan bu kredi için sadece kredi notunun yüksek olması şartı aranmaktadır. Bu nedenle eğer kırmızı kalem yediyseniz ya da icralık durumunuz varsa, bu krediye başvurmak durumunuzu daha da kötüleştirebilir. Çünkü reddedilen her kredi başvurusunda kredi notunuz daha da düşer.

CEPTETEB Kefilsiz Krediye Nasıl Başvuru Yapılır?

CEPTETEB kefilsiz kredi başvurusu, www.cepteteb.com adresinden yapılmaktadır. Bu adrese giriş yapmanızın ardından sağ üst kısımda menü görürsünüz. Bu menü içerisinden kredi başvurusu seçeneklerini görebilirsiniz. Bu şekilde başvuru yapmak için zaten bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığını kullanıyor olmanız gerekmektedir. kredi seçeneklerini menüsünü işaretledikten sonra internet bankacılığı için şifre ve müşteri numarası istenir. İstenen bilgileri girmenizin ardından yapmanız gereken, kredi seçeneklerine geri dönmektir. Kredi seçenekleri arasından kredi başvurusunu işaretlemelisiniz. Ardından ekranda kredi ödeme durumu ve seçenekleri görülecektir. Aylık vade miktarınızı, kredi tutarınızı ve aylık faizinizi buradan görebilirsiniz. Kredi tutarınıza göre aylık ne kadar taksit ödeyeceğinize dair bilgileri de buradan alabilirsiniz. bunun yanı sıra sistemde yapacağınız buraya kadarki işlemler kaydedilmez. Sistem üzerinde kredi tutarınızı ve taksitinizi inceledikten sonra yapmanız gereken, alt kısımda ‘Başvur’ menüsünü işaretlemek olmalıdır. Seçeneği işaretledikten sonra sistem üzerinde kayıtlı cep telefonunuza SMS gönderilecek, SMS ışığında kredinizin onaylanıp onaylanmadığını öğrenebileceksiniz.

Aktif Bank Kefilsiz Kredi Fırsatları

Aktif Bank’tan kefilsiz kredi almak için kredi notuna da gerek yoktur. Banka, aylık %1,99 faiz imkanı ile kredi vermektedir. Ancak alacağınız tutar üzerinden tahsis ücreti ve sigorta kesintisi yapılmaktadır. 3 ay ile 60 ay arasında vade imkanı bulunan bu kredi, internet üzerinden başvuru kabul eder. www.nkolaykredi.com adresini kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu sırasında bankanın müşterisi olmanız şartı bulunmaktadır. Banka müşterisi olmalı ve bankanın internet bankacılığı seçeneklerini zaten kullanıyor olmalısınız. Sisteme şifreniz ve müşteri numaranız ile giriş yapmanızın ardından ekrana gelecek formları doldurmanız gerekmektedir. Ne kadar krediye ihtiyacınız olduğunu ve ayda ne kadar ödeyeceğinizi forma yazmalısınız. Kredi onayınız için banka şubesine de uğramanıza gerek yoktur. Krediniz onaylandığı an paranız hesabınıza yatırılır. Eğer başvurunuz reddedilirse, sistemde kayıtlı cep telefonunuza ret mesajı ulaşacaktır.

Enpara Evraksız ve Kefilsiz Kredi Fırsatı

Enpara’dan kefilsiz kredi almak için yapmanız gereken, dijital bankacılık servislerini kullanmak olmalıdır. İnternet bankacılığını kullanarak sistem üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu bankanın kredi faizi %1,76 olarak belirlenmiştir. 3 aydan 60 aya kadar vade imkanı sunan banka, ihtiyaç kredisi başlığı altında bu kredi imkanını sunar. İnternet bankacılığı işlemleri içerisinde dolduracağınız bu form, ortalama 3 dakika içerisinde sistem tarafından yanıtlanır. Ancak bankanın müşterisi olmanız, bu kredi imkanlarını kullanmanız için şarttır. Kefilsiz kredi imkanları kapsamında aylık ödemeniz gereken tutarı, dosya masraflarının ne kadar olduğunu, krediyi ne kadar bir tutar olarak geri ödeyeceğinizi ve krediniz ile ilgili tüm detayları web sitesinden başvuru sırasında öğrenebilirsiniz. Banka müşterisi olmanız halinde krediniz hesabınıza aynı gün içinde yatırılır. Eğer kredi notunuzda bir düşüklük yoksa, kredinizi 5 dakika içerisinde alabilirsiniz.

Odeabank Kefilsiz Kredi Fırsatları

Odeabank’tan kefilsiz kredi almak için ihtiyaç kredilerine başvuru yapmanız gerekmektedir. Odeabank Nakit Hazır Kredisi kampanyası ile ortaya konan bu kredi fırsatı, müşterilere 15.000 TL’ye kadar kredi kullanma imkanı tanımaktadır. 60 aya kadar vade imkanı sunan banka, kredi taleplerinde kişilerden evrak talebinde bulunabilmektedir. Bunun yanında kişilerin teminat vermesini de isteyebilir. Alınacak kredi içerisinden tahsis ve sigorta ücretleri kesilir. 60 aya kadar vade imkanı tanıyan banka, faiz oranlarını piyasa koşullarına göre değiştirir. Alınacak kredinin tutarına, vade miktarına ve o an yaygın ihtiyaç kredisi faizlerine göre kredide kullanılacak faiz oranlarında değişiklikler yapılabilir. Bu bankanın kredilerinden kefilsiz olarak yararlanmak için sadece banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. bankanın bu imkanı, teminat gösterebilen ve kredi notu yüksek olan kullanıcılar için geçerlidir.

İNG Bank Kefilsiz Evraksız Kredi Kampanyası

İNG Bank’tan kefilsiz evraksız kredi kullanmak için mini kredi seçeneklerine bakmanız gerekmektedir. bu bankanın mini kredilerinde hiçbir evrak ya da kefil göstermeden işlemlerinizi sürdürebilirsiniz. Bu mini krediler, düşük tutarlı kredilerdir. 5.000 TL’ye kadar verilebilecek bu krediler, %1,99 faiz oranı ile verilmektedir. 60 ay vade ile verilen bu krediler, kefilsiz ve evraksız olarak banka müşterilerine sunulur. Bu kredilerden yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız ve banka internet işlemlerini kullanmanız gerekmektedir. banka, kişide sadece kredi notunun yüksek olması şartını aramaktadır. Bunun dışında kişiden teminat istenmez.

İNG Bank Kefilsiz Mini Kredisine Nasıl Başvurulur?

İNG Bank mini kredi başvuruları, internet üzerinden yapılmaktadır. İng Bank’ın resmi internet sitesinden ya da uygulaması üzerinden yapacağınız başvuruda bankanın müşterisi olmanız şartı aranır. Sisteme şifreniz ve müşteri numaranız ile giriş yapmanızın ardından kredi başvurusu seçeneklerine girmeniz gerekecektir. Bu seçeneğe giriş yapmanızın ardından sistemde 5.000 TL’ye kadar limit göreceksiniz. Bu 5.000 TL’yi kefilsiz krediseçenekleri içerisinden alabilirsiniz. Vade miktarı ve ödeme planına ait seçenekler size ekranda tablo halinde gösterilecektir. Buna göre kefilsiz krediniz için en uygun vade miktarını seçebilirsiniz.