Akbank EFT Saati 2020

Akbank EFT Saati 2020

3 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Artık elektronik para transferi günümüzde her gittikçe daha da çok kullanılmaktadır. Bizde sizlere Akbank EFT Saati 2020 yılı yeni belirlenen saatlerini paylaşacağız. Öncelikle eft bir bankadan başka farklı banka hesabına yapılan elektronik para transferine eft denilmektedir. Havale ise bir bankadan başka hesaba yapılan elektronik para transferine havale denilmektedir. Havale işlemini günün her saatinde yapabilirsiniz ama eft işlemini ise akbank’ın belirlediği saatlerde yapabilirsiniz. Bu yüzden bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Akbank belirlediği akbank eft saati dışına çıkarsanız ücret artabilmektedir.

Akbank EFT Saati 2020

Akbank eft saati 2020

Akbank eft saati 2020

Akbank eft yapmak isteyenler öncelikle eft saatlerini bilmeleri gerekmektedir. EFT saatlerini öğrenmeleri sayesinde bu eft işlemini saatinde yaparak daha az ücret ödeyebilirsiniz. Bizde sizlere akbank eft saati 2020 yılına belirlenen saatlerini ve ücretlerini sizler için detaylı olarak araştırdık. Sizde bu yazımızda detaylı olarak öğrenebileceksiniz. Sizler için eft saati, geç eft saati, swift saati, havale saati gibi tüm her şeyi sizler için detaylı bir şekilde araştırıp bu yazımızda açıkladık. Şimdi sizlere hemen aşağıda tüm saatleri paylaşalım.

Akbank EFT Saati: 09:00 – 17:00

Akbank Geç EFT Saati: 17.15

Sizde yukarıdaki saatler içinde rahatlıkla eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank geç eft yapmak için akbank İnternet bankacılığı şubesinden yapabilirsiniz. Normal Akbank eft saati 16:30‘dur. Eğer sizde bu saati aşmış durumdaysanız hemen Akbank İnternet veya mobil bankacılığı ile rahatlıkla geç eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank EFT Ücretleri

Bir bankadan başka farklı bir banka hesabına TL cinsinden elektronik para transferlerine eft denilmektedir. Bu eft işleminde akbank’ın belirlediği bir ücret alınmaktadır. Bu ücreti ödedikten sonra sizde rahatlıkla eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız eft işleminde ATM’den 18 TL, Müşteri hizmetlerinden 60-70 TL arası, İnternet bankacılığı üzerinden ise 6.75 TL bir ücret ödeyeceksiniz. Bu fiyatlar 2020 yılında paylaşılan en güncel fiyatlardır.

Akbank İnternet Bankacılığı EFT Ücreti: 6.75 TL

Akbank Müşteri Hizmetleri EFT Ücreti: 60-70 TL

Akbank ATM’den EFT Ücreti: 18 TL

Eğer sizde eft yapmak istiyorsanız yukarıdaki en uygun işlem Akbank İnternet bankacılığı üzerinden yapılan eft işlemidir. Diğerlerine göre daha az oranla para almaktadır. Eğer siz eft yapmak istiyorsanız kesinlikle Müşteri hizmetlerini arayarak eft gerçekleştirmeyin. Yoksa sizden gereksiz yüksek para alabilir. Bu yüzden bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Akbank EFT Sorgulama

Akbank bankası üzerinden eft yapanlar yoğunluk oranına göre sıralanmaktadır. Eğer sizin eft yapacağınız gün yoğunluk var ise bu işlem 30 veya 40 dakika paranın hesaba yatması biraz uzayabilir. Bu yüzden kişiler yanlış IBAN girme sonucu ile yanlış hesaba eft yaptıklarını sanırlar. Bu yüzden bizde sizlere Akbank eft sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı sizlere detaylı olarak anlatacağız. Eğer sizde gönderdiğiniz EFT işlemini nasıl sorgulamak istiyorsanız 444 25 25 Akbank Müşteri hizmetlerini arayarak sizde yaptığınız eft hakkında detaylı bilgi ve ne zaman hesaba yatacağını öğrenebilirsiniz. Yada detaylı olarak Akbank ürün ve Hizmetleri fiyatlarını hemen resmi İnternet şubesinden öğrenebilirsiniz.


Bir diğer yazımızda sizlere tüm bankaların eft saatleri 2020 yılında güncel saatlerini paylaştık. Hemen sizde yazımızı ziyaret ederek kolayca öğrenebilirsiniz.

[ratings]