Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

8 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Eğer sizde var olan borcunuzu bankadan kredi çekerek kapatmak istiyorsanız bugün sizlere yardımcı olacağız. Bu yazımızda Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020 yılında hangi bankalar uygun faiz koşullarında kredi vermektedir hangi bankayı seçmelisiniz? sizler için en uygun bankayı buluyoruz. Bildiğiniz üzere borcu olan kişiler eğer kredi notu iyiyse en uygun faiz koşullarıyla bankalardan ihtiyaç kredisi adı altında kredi alabilirler. Eğer sizde bankalardan kredi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzun iyi durumda olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz iyi durumda ise bankalar sizlere rahatlıkla borç transfer kredisi vereceklerdir. Bizde sizler için hangi bankalar düşük faiz koşullarında ve hangi bankayı seçmeniz gerektiğini detaylı olarak anlatacağız. Sizde hemen en uygun bankayı bulabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar 2020

Borç kapatma kredisi almak isteyenler öncelikle bir takım belgeler ve şartlar gerekmektedir. Eğer sizde bu şartları ve belgeleri sağlarsanız tüm bankalar sizler kredi vermek için sıraya girecektir. Bununla birlikte kredi notunuzun’da iyi durumda olması gerekmektedir. Bankalar kredi vermeden önce kredi notunuzu ve KKB sorgulayarak kredi notunuzun hangi durumda olduğunu öğrenmektedir. Daha sonra yapacağınız borç kapatma kredisi başvurusu ile sizde rahatlıkla kredi alabileceksiniz. Eğer sizde borç kapatma kredisi almadan önce gerekli olan belgeleri merak ediyorsanız sizlere aşağıda açıklayalım.

  • Nüfus cüzdanınız (pasaport, ehliyet v.b)
  • Aylık gelir ile ilgili bir belge
  • Son 3 aya ait fatura (elektrik, su, İnternet v.b)

Eğer sizde borç kapatma kredisi almak istiyorsanız öncelikle yukarıdaki belgeleri sağlamanız gerekmektedir. Bazı bankalar kefilde isteyebilmektedir. Sizler için araştırdığımız bankalar genellikle kefil istememektedir. Bu yüzden sadece yukarıdaki belgeleri halletmeniz yeterli olacaktır.

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Listesi

Borç kapatma kredisi hangileri verdiklerini en uygun ve avantajlı banka hangisi merak edenler için detaylı olarak araştırmalar yaptık. Eğer sizde borç kapatma kredisi almak istiyorsanız bu sizlere yapacağımız liste ile sizde rahatlıkla borç kapatma kredisi alabileceksiniz. Şimdi sizlere aşağıda hangi bankalar borç kapatma kredisi veriyor sizlere detaylı olarak anlatacağız. Hemen sizde aşağıda inceleyebilirsiniz.

  • Vakıfbank
  • Akbank
  • Ziraat
  • TEB
  • Şekerbank

Yukarıdaki bankalar sizlere borç kapatma kredisi vermektedir. Eğer sizde borç kapatma kredisi almak istiyorsanız yukarıdaki bankalardan tercih edebilirsiniz. Eğer bu bankalardan hangisini tercih edeceğinizi bilmiyorsanız öncelikle bu yazımızı dikkat bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz. Daha sonra sizlere alt kısımda bu bankaların faiz oranlarını ve neden tercih edeceğinizi sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Sizler için bu bankaların kar ve zarar oranlarını hesaplayarak hangi bankayı seçmeniz gerektiğine yardımcı olacağız.

Vakıfbank Borç Kapatma Kredisi

Vakıfbank borç kapatma kredisi almak isteyenler için detaylı olarak araştırmalar yapmış bulunmaktayız. Vakıfbank’dan borç kredi alanlar bazı fırsatlar ve avantajlar ile daha uygun bir şekilde kredi alacaklardır. Vakıfbank bankalara ait borçlarını hepsini toplayıp bir araya getirerek aylık olarak taksitlendirip uygun faiz koşullarında bu borçlarınızı ödemeniz için sizlere borç kredisi vermektedir. Bu krediden faydalanmak isteyenler 18 ay vade sınırlı ile sizde eğer borçlarınızı kapatmak istiyorsanız rahatlıkla bu bankayı tercih edebilirsiniz. Vakıfbank borç transfer kredisi 20.000 TL ile vermektedir. Bu krediyi ister 3 ay erteleyebilirsiniz. Bu kredinin faiz oranı %1.10’dur.  Eğer sizde bu krediden faydalanmak istiyorsanız hemen en yakın vakıfbank şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Akbank Borç Kapatma Kredisi

Akbank borç kapatma kredisi transferi yapmak isteyenler sizde hemen yapabilirsiniz. Sizde bankalara olan borcunuzu tek bir hesaba toplayarak aylık uygun taksitle ve uygun faiz koşullarıyla akbank üzerinden borç transferi kredisi alabilirsiniz. Bu borç transferi kredisi ile sizde var olan borcunuzu rahatlıkla ödeyebilir ve bazı fırsatlardan da faydalanabilirsiniz. Akbank borç kapatma kredisi 48 ay vadeli olmakla birlikte %1.80 faiz oranıyla başlamaktadır. Eğer sizde başvurmak istiyorsanız en yakın akbank şubesini ziyaret etmeniz gerekir.

Ziraat Borç Kapatma Kredisi

Ziraat bankasının başlattığı bu kampanya ile sizde borç transfer kredisi ile borçlarınızı ziraat bankasından toplayarak uygun faiz koşullarında borcunuzu taksitli şekilde ödeyebilirsiniz. Ziraat bankası bankalara borcu olan kişilere yardım amaçlı bu tarz kampanyaları sunmaktadır. Eğer sizde bu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız ziraat bankası borç transferi kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ziraat bankası %0.98 faiz oranında 36 ay vadeli ile sizde bu krediden faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız en yakın ziraat bankası şubesine gitmek olacaktır.

TEB Boç Kapatma Kredisi

TEB bankası bankalara borcu olan kişilere kampanya amaçlı bu hizmeti sunmaktadır.  TEB borç yapılandırma kredisi alarak sizde bankalara olan borcunuzu tek bir bankaya hesabına taşıyıp uygun faiz koşullarında aylık taksitli bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bankalar bu kampanya ile kullanıcılarına bu hizmeti sunmuş durumdadır. Eğer sizde TEB borç kapatma kredisi almak istiyorsanız %1.84 faiz oranıyla 36 ay vade ile sizde 10 bin tl kredi alabilirsiniz. Hemen sizde teb müşteri hizmetlerini veya en yakın şubesine giderek rahatlıkla başvuru yapabilirsiniz.

Şekerbank Borç Kapatma Kredisi

Şekerbank diğer bankalar gibi borç kapatma kredisi vermektedir. Bankalara borcu olan kişilere bu hizmeti başlatmış bir bankadır. Şekerbank uygun faiz koşullarında sizlere kredi vermekle birlikte bazı kampanyalarda sizlere sunmaktadır. Bu kampanyalar ile sizde raahatlıkla borç transferi kredisinden faydalanabilirsiniz. Eğer sizde şekerbank borç kapatma kredisinden faydalanmak istiyorsanız 36 ay vadeli %2.42 faiz oranıyla 10 bin tl borç transferi kredisi alabilirsiniz. Sizde bu krediden faydalanmak istiyorsanız en yakın şekerbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir?

Bu soru bir çok kişi tarafından sorulan sorulardan biridir. Borç Kapatma Kredisi Kimlere Verilir? sizler için bu soruyu detaylı olarak araştırıp kimler borç kapatma kredisinden faydalanacağını ve nasıl başvuruda bulunacaklarını detaylı olarak anlatacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi bankalar kişilere kredi vermeden önce kredi notuna bakmaktadır. Bu kredi notuna bakarak geçmişte bankalardan çektiğiniz kredileri aylık taksitlerini düzenli ödediğinize bakmaktadır. Bundan ziyade kredi notunuza bakmaktadır. Eğer sizinde kredi notunuz iyi durumdaysa başvuru yaptığınızda sizi aynı gün içinde banka tarafından sizi arayacaklardır. Eğer sizde kredi notunuzu bilmiyorsanız hemen aşağıda inceleyin.

Kredi Notu Puanı Risk Grubu Kredi Çıkma İhtimali
1-699 En Riskli Çok Düşük
700-1099 Orta Riskli Düşük
1100-1499 Az Riskli Gelire Bağlı
1500-1699 İyi Yüksek
1700-1900 Çok İyi Çok Yüksek

Sizde bu tabloyu inceleyerek kredi notunuzun hangi durumda olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Aynı şekilde kredi notunuzu nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız sizlere Ücretsiz Kredi Notu Sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlattık. Sizde hemen kredi notunuzu öğrenerek borç kapatma kredisine başvuru yapabilirsiniz.

[ratings]