Emeklilere Promosyon Veren Bankalar 2020

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar 2020

4 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Kişiler emekli olduktan sonra bazı fırsatlardan yararlanmak isterler. Bizde sizlere bu makalemizde emeklilere promosyon veren bankalar 2020 yılında hangi bankalar emeklilere bu avantajları sunmakta olduğunu sizlere yardımcı olacağız. Sizler için detaylı olarak inceledik ve hangi bankalar emeklilere ne kadar promosyon verdiğini İnternet bankacılığı üzerinden sizler için detaylı bir şekilde inceleme fırsatı yakaladık. Sizlere karşılaştırmalar yaparak en uygun emekliye promosyon veren banka bulabilirsiniz.

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar 2020

Emekli olan her kişi bankaların verdiği özel promosyon ile sizde faydalanacaksınız. Aynı zaman

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar 2020

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar 2020

da devlet kurumları’da buna dahildir. Promosyon almak isteyen emekliler öncelikle bilmelidirler ki bankadan bankaya promosyon oranı değişmektedir. Bu yüzden en yüksek promosyon veren banka hangisi olduğunu sizlere alt kısımda belirteceğiz. Emekli maaşınız hangi bankaya yatıyorsa eğer sizde o bankadan emekli promosyonundan faydalanmak istiyorsanız öncelikle emekli olduğunuza dair belge ve emekli maaşınızı belirtmeniz gerekmektedir. Sizin emekli maaşına göre promosyon verilir. Buna dikkat ederek sizde rahatlıkla bankaların emekli promosyon kampanyasından faydalanabilirsiniz. Eğer başka bir bankadan promosyondan faydalanmak istiyorsanız sizde emekli maaşınızı başka bir bankaya taşıyarak rahatlıkla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Emekli maaşına ek promosyon ödemeleri 450 – 500 ile değişiklik gösterebilmektedir. Bu promosyon en yüksektir. Bizde sizler için araştırma yaparak en uygun ve yüksek promosyon veren bankayı bulmanız için sizlere yardımcı olmaktayız. Maaşı bin TL altında olan kişiler 320 tl promosyondan faydalanırken bin tl üzerinde olan kişilerde 375 tl promosyon ile faydalanabileceklerdir. 2 bin tl üzerinde maaş alan kişiler 450 tl promosyon alacaklardır. Bu promosyon bazen bankaların yaptığı kampanyalar ile değişiklik gösterebilmektedir. Bu yüzden bunlara dikkat ederek sizde eğer emekli maaşınızı aldığınız bankadan promosyon az alıyorsanız emekli maaşınızı başka bankaya taşıyarak yüksek oranda promosyon alabilirsiniz. Bu sizin için önemlidir. Çünkü Türkiye’de emekli maaşı hayli düşüktür. Bu yüzden bu tarz kampanyalardan faydalanarak emekli maaşınızı az da olsa yükseltebilirsiniz.

Ziraat Bankası Promosyon Ödemesi

Ülkemizde kullanıcı dostu olan bankaların arasında yer almakta olan ziraat bankası, emekli olanlar maaşlarını ziraat bankasından almayı tercih etmektedir. Ziraat bankası emeklilere yaptığı kampanya ile emekli olan kişilerin bir çoğu ziraat bankası promosyon dan’da faydalanmaktadır. Bu yüzden bu promosyon ödemesi ile sizde emekli maaşınıza göre biraz daha fazla ödeme alacaksınız. Eğer sizde emekli iseniz sizde emekli maaşınızı ziraat bankasına getirerek ve üç yıllık sözleşme yapıp üç yıl boyunca emekli maaşınızı ziraat bankasından çekecekseniz sizde ziraat bankası promosyonlarından faydalanabilirsiniz. Promosyon ödemeniz tek seferde olmakla birlikte sizde ziraat bankasından alacağınız ilk maaşınız ile rahatlıkla promosyon ödemenizi alabilirsiniz. Ziraat bankası promosyon ödemesi almanız için ilk olarak emekli maaşınızı ziraat bankasına taşımanız gerekmektedir. Eğer nasıl taşıyacağınızı bilmiyorsanız sizlere anlatacağız. Eğer sizde taşımak istiyorsanız ilk olarak ziraat bankası şubesine gitmeniz gerekmektedir. Yada İnternet bankacılığı üzerinden başvuru yapabilir sizleri aynı gün içinde ziraat bankası müşteri hizmetleri arayacaktır. Ama eğer ki sms ile başvuru yapmak istiyorsanız PRO yazıp tc kimlik numaranızı yazarak 4757’ye göndererek sizde rahatlıkla ziraat bankası promosyon ödemesi başvurusunda bulunabileceksiniz. Hemen sizde detaylı olarak İnternet Şubesi üzerinden inceleyiniz.

İş Bankası Promosyon Ödemesi

Emekli olanlara bir fırsat sağlayan bankada iş bankasıdır. İş bankası promosyon ödemesi 2020 yılında ne kadar olacağını resmi olarak İnternet Bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden paylaştı. Bizde sizlere nasıl iş bankası emekli promosyon ödemesi alacağınızı ve başvuruda bulunmak isteyenler için detaylı olarak araştırdık. Öncelikle sizde iş bankasına emekli maaşınızı taşırsanız belirli fırsatlardan ve promosyon ödemelerinden faydalanabilirsiniz. Hemen aşağıda promosyon ödemelerini inceleyiniz.

  • 1.000 TL’den düşük (1.000 TL hariç) maaşlar için 300 TL,
  • 1.000 – 2.000 TL arası (2.000 TL hariç) maaşlar için 375 TL,
  • 2.000 TL ve üzerinde maaşlar için 450 TL

Sizler için iş bankasının yayımladığı resmi İnternet bankacılığı 2020 yılında emekli promosyon ödemesi bu şekilde olacaktır. İş bankasına taşınmak isteyenler bazı fırsat ve avantajlardan faydalanacağı gibi yukarıdaki tablodaki emekli maaşa göre promosyon ödemesi alacaklardır. Eğer sizde iş bankasına taşınmak istiyorsanız hemen aşağıda sizlere emekli maaşınızı bir bankadan iş bankasına nasıl taşıyacağınızı detaylı olarak anlatacağız. Hemen sizde İŞ Bankası üzerinden detaylı olarak inceleyiniz.

  • İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Maaş Taşıma ve Talimat Verme
  • İşCep > Başvurular > Emekli Maaş İşlemleri > Promosyon Başvurusu

Yukarıdaki işlemleri yaparak sizde işcep üzerinden emekli maaşınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İleri’ki zamanlarda nasıl taşıyacağınızı resimli ve detaylı olarak anlatacağız. Bir diğer makalemizde sizlere Emekliye En Uygun Kredi Veren Bankaları inceledik ve anlattık. Hemen sizde inceleyebilirsiniz.

[ratings]