En Uygun Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

En Uygun Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar

24 Haziran 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

En Uygun Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar (TÜM BANKALAR)

emekliye kredi veren bankalar

emekliye kredi veren bankalar

Eğer sizde en uygun emekliye faizsiz kredi veren bankalar öğrenmek istiyorsanız sizi bu zahmetten kurtararak en düşük faizsiz kredi veren bankaları bulmanıza yardımcı olacağız. Emekli olanlar bankaların yaptıkları bu kampanyalar ile sizde emekli olduktan sonra kredi çekmek istiyorsanız en uygun faiz koşullarında kredi alabileceksiniz. Emekli olan kişilere bankalar gönül rahatlığıyla kredi vermektedir. Bizde sizler için emekli olanlara en uygun bankayı bulmaları için kar ve zarar oranlarını hesaplayarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğer sizde emekli olup kredi çekecekseniz ve hangi bankadan alacağınızı bilmiyorsanız sizlere en uygun bankayı bulmanıza yardımcı olacağız.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Emekli olanlara tüm bankalar kredi vermektedir. Bu bankalar sayesinde ihtiyaç kredisi adı altında rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere bankalar kredi vermeden önce sizin ve varsa eşinizin aylık geliriniz ile ilgili bilgiler istemektedir. Aylık geliriniz sizin alacağınız kredi miktarını belirlemektedir. Bu yüzden aylık gelirinize dair bir belge ve eşiniz varsa eşinizin aylık gelirine ait bir belgenizin olması gerekir. Şimdi sizlere aşağıda tablo vereceğiz. Sizde hemen kolayca inceleyebilirsiniz.

[spbtbl_sc id=8]

Bu tabloda gördüğünüz gibi emekliye kredi veren bankalar olan: Aktif Bank N, Burgan Bank, Odeabank, ING Bank, DenizBank, Fibabanka, TEB gibi bankalar kredi vermektedir. Bu bankalar PTT kredi adı altında rahatlıkla faydalanabilirsiniz. PTT üzerinden bu bankalara emekli kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Emekliye kredi kolay kredi veren bankalar arasında herhangi bir kefil istenmeden kredi veren: Aktif Bank N Kolay Kredi olmaktadır. Enpara.com ve CEPTETEB bankalarda bunlara dahil olmaktadır. Eğer sizde emekli kredisi almak istiyorsanız bu bankaları tercih edebilirsiniz.

Emeklilere Faizsiz Kredi Veren Banka Listesi

Emekli olanlar kredi almadan önce faiz oranlarını bakmaları gerekmektedir. Ama birtakım bazı bankalar emeklilere faizsiz kredi vermektedir. Şimdi sizlere aşağıda ilk olarak emeklilere faizsiz kredi veren bankaları ve daha sonra emeklilere düşük faizli kredi veren bankaları sıralayacağız. Hemen sizde aşağıda inceleyebilirsiniz.

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar:

  • Ziraat Katılım
  • Albaraka Türk Katılım Bankası
  • Türkiye Finans Katılım Bankası
  • Albaraka Türk Katılım Bankası

Yukarıda sizlere sıraladığımız bankalar emekliye faizsiz bir şekilde kredi veren bankalardır. Eğer bankalardan kredi almak istiyorsanız hemen sizde İnternet şubeleri veya şubelerini ziyaret ederek rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Emekliye Düşük Faizli Kredi Veren Bankalar:

Emekliye düşük faizli kredi veren bankalarda bulunmaktadır. Sizlere yukarıda sıraladığımız liste faizsiz kredi veren bankalardı. Ama bu bankalar ise en düşük faizli kredi veren bankalardır. Sizlere faiz oranlarıyla detaylı bir şekilde sıralama yapacağız. Hemen sizlere listeyi paylaşalım.

[spbtbl_sc id=9]

Gördüğünüz tabloda geri ödeme kısmında tüm masraflar hesaplanarak toplam ödemeyi sizlere açıklamış bulunmaktayız. Sizde hemen inceleyebilirsiniz.

Son güncelleme: 07.7.2019

Ziraat Bankası Emekliye 50 Bin TL Kredi

Ziraat bankası emekliye 50 bin tl kredi vermektedir. Bu krediden faydalanmak için 70 üst yaş sınırında olmanız gerekir. Emekli olanlar kredi çekmek istiyorlar ise ziraat bankası en ideal bankalardan olmaktadır. Çünkü ziraat bankası katılım emekliye faizsiz kredi vermektedir. Normal ziraat bankasından emekli kredisi almak isteyenler ise düşük kredi oranıyla 50 bin tl kredi çekebileceklerdir. Emekli kredisi almak isteyenler için 50 bin tl üzerinden hesaplamalar yaparak tüm masrafları hesaplayıp sizlere tablo haline getirmiş bulunmaktayız. Ziraat bankası  emekli kredi 50 bin tl olmakla birlikte tüm masrafları hesapladığımızda 65.737,99 TL olmakla birlikte faiz oranı ise %1,90 olmaktadır. Aylık taksit 2.728,15 TL olmakla birlikte 24 ay vade ile sizde emekli kredisi alabileceksiniz.

Vakıfbank Emekliye 50 Bin TL Kredi

Vakıfbank bankası emekliye düşük faizli kredi veren bankaların arasında bulunmaktadır. Bu krediden faydalanmak için 70 üst yaş sınırında olmanız gerekir. Emekli olanlar kredi çekmek istiyorlar ise vakıfbank bankası en ideal bankalardan olmaktadır.  Vakıfbank 50.000 TL kredi vermekte olup toplam geri ödeme ise 65.650,25 TL’dir. Faiz oranı %1.89 olmakla birlikte 24 Ay vade ve 2.724,49 TL taksit olmaktadır.

QNB Finansbank Emekliye 50 Bin TL Kredi

QNB Finansbank emekliye 50 bin tl düşük faizli kredi vermektedir. Emekliler için düşük faizli kredileri hesaplayıp sizleri için kar ve zarar oranlarını karşılaştırarak hangi bankayı tercih etmenize yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bildiğiniz üzere yüksek enflasyon nedeniyle faiz oranları baya yükselmiş durumdadır. QNB Finansbank emekliye 50 bin tl kredi vermekle birlikte emekli olan kişi aylık gelirini belirten bir belgesi olması lazımdır. QNB Finansbank 50.000 TL kredi vermekle birlikte toplam geri ödeme 66.530,50 TL’dir. Faiz oranı ise %1,99 olup 24 ve max. 36 ay vadeli olmakla birlikte aylık taksiti 2.761,17 TL’dir.

İNG Bank Emekliye 50 Bin TL Kredi

İNG BANK emekli olan kişiler için yaptığı bu kampanya ile düşük faizli emekli kredi vermektedir. Emekli olan ve ing bank’ı tercih eden emekliler bir çok farklı avantajlar beklemektedir. İNG bank diğer bankalar kıyas ile düşük faizli olmaktadır. Eğer sizde İNG bank düşük faizli kredisi almak istiyorsanız emekli olduğunuza dair belge ve gelir belgenizin olması gerekir. İNG Bank 50.000 TL kredi vermekle birlikte 24 ay vade ve 2.798,11 TL taksit fiyatıyla hemen emekli kredisi alabilirsiniz. Masrafların toplam ödemesi ise 67.417,20 TL’dir.

[ratings]