En Uygun Evlilik Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Evlilik Kredisi Veren Bankalar

25 Haziran 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Kosgeb evlililik kredisi, Düğün kredisi veren bankalar, En Uygun Evlilik Kredisi Veren Bankalar, gibi bankaların listesini sizlere hazırlamış bulunmaktayız. Eğer sizde evlilik kredisi çekmek istiyorsanız sizlere en uygun evlilik kredisi veren banka hangisi olduğuna dair yardımcı olmaya çalışacağız. Evlilik kredisi ile artık evlenmek isteyen çiftler hayalindeki düğünü yapabilirler. Bankaların çiftler için düzenlediği bu kampanya ile artık evlenmek isteyen çiftler rahatlıkla düğünlerini yapabilirler. 2019 yılı bankaların ve devlet destekli kredi veren KOSGEB’de buna dahil olmaktadır. Eğer sizde yeni evlenmek isteyen çiftseniz KOSGEB evlilik kredisi ile sıfır faizli evlilik kredisidir. Genel olarak çiftler bu krediyi almak isterler. Şimdi sizlere aşağıda nasıl alacağınızı ve evlilik kredisi veren bankaları listesini verelim.

En Uygun Evlilik Kredisi Veren Bankalar Listesi

en uygun evlilik kredisi veren bankalar

en uygun evlilik kredisi veren bankalar

Eğer sizde evlilik kredisi çekmek istiyorsanız aşağıdaki listeden evlilik kredisi veren bankaların hangisi olduğunu öğrenebilirsiniz. Bu aşağıdaki listede en uygun evlilik kredisi veren banka İNG Banka’dır. Eğer sizde evlilik kredisi çekmeyi düşünüyorsanız kesinlikle İNG bank’ı tercih etmeniz gerekir. Diğer bankalara kıyasla daha uygun faiz koşulları ve aylık taksit ile sizde rahatlıkla evlilik kredisini çekebilir ve ödeyebilirsiniz. Şimdi sizlere aşağıda bankaların ne kadar evlilik kredisi verdiklerini detaylı olarak açıklayalım.

[spbtbl_sc id=10]

İNG BANK 20 Bin TL Evlilik Kredisi

İNG Bank yeni evlenecek olan çiftlere 5 bin ve max. 20 bin tl evlilik kredisi vermektedir. Bu evlilik kredisi ile artık yeni çiftler hayallerindeki düğünü yapabileceklerdir. Düğün kredisi çekmek isteyen kişiler diğer bankalara kıyasla İNG Bank daha mantıklı gelmektedir. İNG Bank uygun faiz koşullarıyla İhtiyaç Kredisi adı altında kredi vermektedir. Bu kredi ile düğün masraflarını karşılamak için verilen bir kredi miktarıdır. Bu kredi miktarı artabilir ama İNG Bank şubesine gitmeniz gerekmektedir. İNG Bank düğün kredisi ile %1,85 faiz oranında 20 bin tl kredi vermektedir. Aylık taksit olarak 406 TL olmakla birlikte toplam maliyet 14.680 TL’dir.

CEPTETEB 15 Bin TL Evlilik Kredisi

CEPTETEB yeni evlenecek olan kişilere 10 bin tl evlilik kredisi vermektedir. Bu kredi ile yeni evlenecek olan kişiler düğün masraflarını karşılamaları için bankalarca yapılan bir kampanyadır. Bu kampanya ile artık her yeni çift düğün masraflarını karşılayıp hayalindeki düğünlerini yapabilirler. Bildiğiniz üzere evlilik kredisini sizler için araştırarak en uygun faiz oranı veren banka bulmaya çalıştık ve bu bankaların arasında cepteteb bankası’da bulunmaktadır. Eğer sizde kredi çekmek istiyorsanız Cepteteb’den evlilik kredisi alabilirsiniz. CEPTETEB %1,95 faiz oranıyla aylık taksit 414 TL toplam geri ödeme ise 14.906 TL’dir. Hemen sizde en yakın cepteteb şubesini ziyaret ederek kolayca evlilik kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Burgan Bank 20 Bin TL Evlilik Kredisi

Burgan Bank yeni evlenecek olan kişilere 20 bin tl evlilik kredisi vermektedir. Bu kredi ile yeni evlenecek olan kişiler düğün masraflarını karşılamaları için bankalarca yapılan bir kampanyadır. Bu kampanya ile artık her yeni çift düğün masraflarını karşılayıp hayalindeki düğünlerini yapabilirler. Bildiğiniz üzere evlilik kredisini sizler için araştırarak en uygun faiz oranı veren banka bulmaya çalıştık ve bu bankaların arasında Burgan Bank bankası’da bulunmaktadır. Eğer sizde kredi çekmek istiyorsanız Burgan Bank’dan evlilik kredisi alabilirsiniz.Burgan Bank %2,25 faiz oranıyla aylık taksit 438 TL toplam geri ödeme ise 15.760 TL’dir. Hemen sizde en yakın Burgan Bank şubesini ziyaret ederek kolayca evlilik kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Akbank 25 Bin TL Evlilik Kredisi

Akbank yeni evlenecek olan kişilere 25 bin tl evlilik kredisi vermektedir. Bu kredi ile yeni evlenecek olan kişiler düğün masraflarını karşılamaları için bankalarca yapılan bir kampanyadır. Bu kampanya ile artık her yeni çift düğün masraflarını karşılayıp hayalindeki düğünlerini yapabilirler. Bildiğiniz üzere evlilik kredisini sizler için araştırarak en uygun faiz oranı veren banka bulmaya çalıştık ve bu bankaların arasında Akbank bankası’da bulunmaktadır. Eğer sizde kredi çekmek istiyorsanız Akbank’dan evlilik kredisi alabilirsiniz. Akbank %2,33 faiz oranıyla aylık taksit 444 TL toplam geri ödeme ise 16.043 TL’dir. Hemen sizde en yakın Akbank şubesini ziyaret ederek kolayca evlilik kredisine başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası 10 Bin TL Evlilik Kredisi

İş Bankası yeni evlenecek olan kişilere 10 bin tl evlilik kredisi vermektedir. Bu kredi ile yeni evlenecek olan kişiler düğün masraflarını karşılamaları için bankalarca yapılan bir kampanyadır. Bu kampanya ile artık her yeni çift düğün masraflarını karşılayıp hayalindeki düğünlerini yapabilirler. Bildiğiniz üzere evlilik kredisini sizler için araştırarak en uygun faiz oranı veren banka bulmaya çalıştık ve bu bankaların arasında İş Bankası bankası’da bulunmaktadır. Eğer sizde kredi çekmek istiyorsanız İş Bankası’dan evlilik kredisi alabilirsiniz. İş Bankası %2,30 faiz oranıyla aylık taksit 442 TL toplam geri ödeme ise 15.956 TL’dir. Hemen sizde en yakın İş Bankası şubesini ziyaret ederek kolayca evlilik kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Evlilik Kredisi Başvuru Şartları

  • Yeni evlenecek olan çiftlerin yaşları 27’i aşmaması gerekmektedir.
  • Evlenme ve çeyiz hesabı evlenmek isteyen çiftler tarafından açılması gerekmektedir.
  • Alacağınız evlilik kredisi sadece bir defa faydalanabilirsiniz.
  • Evlenecek olan çiftlerin Türk Ceza Kanununda herhangi bir sabıkası bulunmaması gerekmektedir.

Bu şartlar altında her çift bu evlilik kredisinden faydalanabilir. Şimdi sizlere aşağıda bu evlilik kredisine nasıl başvuru yapacağınızı detaylı olarak açıklayalım.

Evlilik (Düğün) Kredisi Başvurusu

Evlilik kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikle yukarıdaki şartları okumaları gerekmektedir. Bu şartlar tüm bankalar tarafından belirlenmiş şartlardır. Bu yüzden bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Şubeye gitmeden evlilik kredisi veren bankalar mevcuttur. Bildiğiniz üzere artık bankalar İnternet bankacılığı ile dilediğiniz gibi İnternet üzerinden veya mobil uygulaması üzerinden düğün kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Yada başvuru yapmak istediğiniz bankanın şubesini ziyaret ederek orada detaylı bilgi alarak başvuruda bulunabilirsiniz.


Eğer sizde evlilik kredisi almak istiyorsanız nasıl alacağınızı bilmiyorsanız bizlere yorum panelinden ulaşabilirsiniz. Bir diğer yazımız olan sizlere En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar listesini hazırlık. Hemen sizde inceleyebilirsiniz.