En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

24 Haziran 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Konut almak isteyenler için en uygun konut kredisi veren bankalar listesini sizlere hazırlayıp ve kar-zarar oranlarını hesaplayarak kredi başvurusu yapmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Bildiğiniz üzere yüksek enflasyon nedeniyle kont kredileri faiz oranları çok yükselmiş durumdadır. Konut kredisi çekmek isteyenler eğer kendilerine uygun banka bulamazlar ise çekeceği kredi miktarının faiz oranıyla hayli artacaktır. Bu yüzden biz sizin için en uygun bankayı bulmanız için yardımcı olmaya çalışıyoruz.

En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisi?

en uygun konut kredisi veren banka

en uygun konut kredisi veren banka

Konut kredisi almak aslında çok basittir. Sadece en uygun faiz oranı ve aylık olarak taksitin ne kadar olduğu bizler için önemlidir. Konut kredisi artık günümüz şartlarında yüksek enflasyon nedeniyle faiz oranları’da baya yükselmiş durumdadır. Konut kredisi çekmek isteyen kişiler uygun bankayı bulmakta zorlanmaktadır. Bizde uygun bankayı bulmakta zorluk yaşayan kişiler için uygun bankayı bulmaları için detaylı olarak yardımcı olmakla birlikte uygun konut kredisi veren bankaların kampanyasını sizlere açıklıyoruz.

Ziraat Bankası Konut Kredisi Hesaplaması (27.06.2019)

Ziraat Bankası konut kredisi sizler için 100 bin tl tutarında hesapladık ve hemen aşağıdaki tabloda 120 ay, 60 ay, 36 ay olarak inceleyebilirsiniz. En uygun konut kredisi veren banka ziraat bankasıdır. Ziraat bankası diğer banklara kıyasla daha uygun kredi vermekte olup, faiz oranı düşüktür. Aynı zamanda aylık taksit olarak da uygun olup geri ödeme tutarı diğer bankalara kıyasla biraz daha uygun olmaktadır. Sizlere hemen aşağıda diğer bankaların konut kredisi faiz oranlarını hesapladık sizde hemen inceleyebilirsiniz.

[spbtbl_sc id=6]

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar

En uygun konut kredisi veren bankaların hangisi olduğunu sizler için inceleyip ve araştırdık. Bildiğiniz üzere konut kredisi en uygun olanı ziraat bankasıdır. Ziraat bankası konut kredisi kendi kullanıcılarına vermektedir. Eğer sizde ziraat bankası kullanıcısı değilseniz ziraat bankası konut kredisi vermemektedir. Bu yüzden sizlere başka uygun konut kredisi veren bankaları araştırdık. Bunlar: İNG Bank, Garanti BBVA, Yapı Kredi bu en uygun konut kredisi vermektedir.

[spbtbl_sc id=7]

İNG Bank Konut Kredisi Başvurusu

İNG Bank konut kredisi çekmek isteyenler için en uygun faiz koşullarında kredi veren ikinci bankadır. İNG Bank 100 bin tl ile hesaplama sonucu toplamda maliyet 239.958 TL olmakla birlikte faiz oranı %1,74’dür. Aylık taksit ise 1.991 TL’dir. Bu rakamları incelediğimizde konut kredisi çekmek isteyen kişiler için uygundur. Bu yüzden bizde daha detaylı araştırıp ing bank’dan nasıl konut kredisi alacağınızı anlatacağız. İNG bank konut kredisi almanız için ilk olarak kredi notunuz iyi durumda olması gerekir. Aslında tüm bankalar sizlere kredi vermeden önce kredi notunuzu incelerler. Eğer kredi notunuz iyi durumdaysa sizde rahatlıkla kredi notunuz sayesinde kredi alabileceksiniz. Bir diğer hususlardan birisi ing bank kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Eğer ing bank kullanıcısı değilseniz bu konut kredisini almanız biraz zorlaşacaktır. Hemen aşağıdaki tabloda kredi puanınızın iyi veya kötü durumda olduğunu inceleyebilirsiniz.

Garanti Konut Kredisi Başvurusu

Garanti bankası sizlere uygun faiz koşulları ve aylık taksit ile uygun konut kredisi vermektedir. Bu konut kredisi sayesinde sizde rahatlıkla hayalinizdeki konuta kavuşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere konut kredisi almanız için ilk olarak kredi notunuzun iyi durumda olması gerekir. Eğer kredi notunuz iyi değil ise sizde kredi almakta biraz zorlanabilirsiniz. Bu yüzden kredi notunuzu her zaman iyi olması gerekir. Garanti bankası konut kredisi toplam maliyeti 250.613 TL olmakla birlikte faiz oranı %1,85 olup ve aylık taksiti 2.081 TL’dir. Hemen sizde rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi Konut Kredisi Başvurusu

Yapı Kredi sizlere uygun faiz koşulları ve aylık taksit ile uygun konut kredisi vermektedir. Bu konut kredisi sayesinde sizde rahatlıkla hayalinizdeki konuta kavuşabilirsiniz. Bildiğiniz üzere konut kredisi almanız için ilk olarak kredi notunuzun iyi durumda olması gerekir. Eğer kredi notunuz iyi değil ise sizde kredi almakta biraz zorlanabilirsiniz. Bu yüzden kredi notunuzu her zaman iyi olması gerekir. Garanti bankası konut kredisi toplam maliyeti 253.424 TL olmakla birlikte faiz oranı %1,88 olup ve aylık taksiti 2.105 TL’dir. Hemen sizde rahatlıkla başvuruda bulunabilirsiniz.

[ratings]