En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankalar

24 Haziran 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Taşıt kredisi çekmek isteyenler için en uygun taşıt kredisi veren bankalar listesini ziyaret detaylı olarak araştırıp en uygun bankayı bulmanız için kar ve zarar oranlarını hesaplayarak yardımcı oluyoruz. Bildiğiniz üzere artık yüksek faiz nedeniyle her şey iki kat fiyatına çıkmış durumdadır. Eğer sizde taşıt kredisi çekmek istiyorsanız en uygun bankayı bulmanız biraz zorlaşabilir. En uygun bankayı bulmanız çok önemlidir. Eğer yüksek faizli bir bankadan taşıt kredisi alırsanız geri ödemede tutarı’da baya artacaktır. Eğer 0. km araç almak isteyenler ve 2. el almak isteyen kişiler için hazırladığımız bu makale ile aradıkları uygun koşulda kredi veren bankaları sizlere listeleyip size uygun hangi banka olduğunu bu makalemizin sonunda açıklayacağız.

En Uygun Taşıt Kredisi Hangi Banka Veriyor?

en uygun taşıt kredisi veren bankalar

en uygun taşıt kredisi veren bankalar

En uygun taşıt kredisi veren banka listesini sizler için hazırladık. Eğer 0. km veya 2. el kredi almak isteyenler olursa bu makalemizde en uygun bankayı bulabileceklerdir. Bu bankalar yaptığı bu kampanya ile uygun faiz koşullarında herkese kredi vermektedir. Şimdi sizlere aşağıda hangi banka en uygun faiz koşullarıyla kredi veriyor ona bakalım. Yeni araç ve ikinci el almak isteyenler bu oran değişkenlik gösterebilir. Bu yüzden farklı başlıklarda sizlere anlatacağız. İlk olarak yeni araç almak isteyenlere en uygun bankayı bulmaya yardımcı olacağız.

En Uygun 0. Km Taşıt Kredisi

Eğer sizde 0. km taşıt kredisi çekmek istiyorsanız aşağıdaki listede rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Bu liste 50 bin tl 60 Ay Vadeli ile oranla hesaplanarak listelenmiştir. Bu fiyat yükseldikçe geri ödeme ve aylık taksit fiyatı’da malum artacaktır. Hemen aşağıda 0. km taşıt kredisi veren bankaları inceleyebilirsiniz. Sizlere hangi bankayı tercih etmenize yarımcı olacağız.

[spbtbl_sc id=4]

Kuveyt Türk 0. Km Taşıt Kredisi

Eğer sizde 0.km taşıt kredisi çekmek istiyorsanız en uygun faiz oranı ve aylık taksiti ile kuveyt türk bankasını tercih edebilirsiniz. Kuveyt Türk 50 bin tl taşıt kredisi çekmek isteyen kişiler toplam maliyet 89.429 TL geri ödeme olacaktır. Faiz oranı ise %1,78 olup aylık taksiti 1.486 TL’dir. Diğer bankalara kıyasla Kuveyt Türk daha mantıklı gelmektedir. Bu yüzden taşıt kredisi almak isteyenler kuveyt türk bankasını tercih edebilirler. Kuveyt Türk taşıt kredisi almanız için kredi notunuzun iyi durumda olması gerekir. Eğer kredi notunuz düşük ise yada bilmiyorsanız hemen kredi notu sorgulama nasıl yapacağınızı bu yazımızda öğrenebilirsiniz.

ICBC 0. Km Taşıt Kredisi

ICBC’den taşıt kredisi almak isteyenler doğru tercih yapacaklardır. ICBC, kuveyt türk gibi en uygun faiz oranı veren ikinci bankadır. Kuveyt türk 50 bin tl taşı kredisi çekmek isteyenlere 90.195 TL geri ödemeli olacaktır. Uygun faiz oranı %1,81 olup aylık taksit ise 1.499 TL’dir. Eğer sizde taşıt kredisi çekmek istiyorsanız kesinlikle ICBC bankasını tercih edebilirsiniz. ICBC’den taşıt kredisi almak istiyorsanız öncelikle kredi notunuzun iyi durumda olması gerekir. Her banka size kredi vermeden önce kredi notunuza bakmaktadır. Bu yüzden kredi notunuzun iyi durumda olması gerekir.

Ziraat Bankası 0. Km Taşıt Kredisi

Ziraat bankası 0.km taşıt kredisi almak isteyenler biraz daha avantajlıdır. Eğer ziraat bankası kullanıcısı iseniz ziraat bankasından kredi alabileceksiniz. Eğer değilseniz kredi alma şansınız yoktur. Ziraat bankası 0. km taşıt kredisi almak isteyenlere 50 bin tl kredi vermektedir. Bu 50 bin tl’nin geri ödemesi ise 91.479 TL’dir. Faiz oranı %1,86 olup diğer bankalara kıyasla biraz daha uygundur. Aylık taktine bakarsak 1.520 TL’dir. 0.km araç almak isteyen kişiler bu ziraat bankası taşıt kredisi tercih edebilirler.

En Uygun 2. El Taşıt Kredisi

Eğer sizde 2. el taşıt kredisi çekmek istiyorsanız ve en uygun bankayı bulamıyorsanız sizlere en uygun bankayı bularak kar ve zarar oranını hesaplayıp yardımcı oluyoruz. Bildiğiniz üzere ülkemizde yüksek enflasyon nedeniyle 0.km araç almak neredeyse çok zor. Eğer sizde orta gelirli bir aile iseniz ikinci el araç size daha iyi olacaktır. Fiyat ve geri ödemesi açısından sizi zorlamayacaktır. Bu yüzden sizlere en uygun 2. el taşıt kredisi veren banka hangisi vermekte olduğunu birlikte bakalım.

[spbtbl_sc id=5]

Ziraat Bankası 2. El Taşıt Kredisi

Hususi araç alımına yönelik sunulan Ziraat Bankası 2. el taşıt kredisi hizmeti, 0 km ve 2.el araçlar için kullanılabilir. Esnek ödeme seçenekleri, uygun faiz oranları ve avantajlarıyla tercih edebileceğiniz Ziraat Bankası, emekliler için de taşıt kredisi hizmeti vermekte. Taşıt kredisi ile satın alacağınız aracınız, kredi ödemeleri sona erene dek Ziraat Bankası rehini altında olacak, ruhsat ise yine sizin adınıza çıkacaktır. Eğer sizde ziraat bankası taşıt kredisi almak istiyorsanız 50 bin tl kredi vermektedir. Bu 50 bin tl geri ödemesi ise 91.481,57 TL’dir. Faiz oranı %1,86 olup aylık taksiti 1.520,32 TL’dir.

Vakıfbank 2. El Taşıt Kredisi

Vakıfbank 2 el taşıt kredisi almak isteyenler tercih edilebilir bankalardan biridir. Bildiğiniz üzere vakıfbank yaptığı bu kampanya ile 2. el taşıt kredisi almak isteyenlere 50 bin tl kredi vermektedir. Bu kredi miktarı yükselebilir ama biz 50 bin tl üzerinden hesaplamaya çalıştık. Vakıfbank 50 bin tl kredi almak isteyenler geri ödemesi toplamda 92.256,18 TL’dir. Faiz oranı ise %1,89 olup aylık taksiti 1.533,23 TL’dir. İkinci el taşıt kredisi almak isteyenler var ise tercih edilebilir durumdadır.

Türkiye İş Bankası 2. El Taşıt Kredisi

Türkiye iş bankası ikinci el taşıt kredisi vermektedir. İş Bankası diğer bankalar oranla biraz daha yüksek faiz oranlarına sahiptir. Aynı zamanda kredi notunuz yüksek değil ise iş bankası sizlere taşıt kredi vermemektedir. Bu yüzden yüksek kredi notuna sahip olanlar ikinci el taşıt kredisinden faydalanabilir. İş Bankası taşıt kredisi 50 bin tl üzerinden hesapladık ve 93.293,87 TL geri ödemesi mevcuttur. Faiz oranı ise %1,93 olmakla birlikte aylık taksiti 1.550,52 TL’dir.

Peki, Hangi Bankayı Tercih Etmeliyiz?

Bu yazımızda sizlere en uygun taşıt kredisi veren banka hangisi olduğunu araştırarak sizlere kar ve zarar oranlarını hesaplayarak yardımcı olmaya çalıştık. Bildiğiniz üzere yüksek enflasyon nedeniyle faiz oranları’da hayli yüksek durumdadır. Taşıt kredisi çekmek isteyenler bu faktörlere dikkat ederek taşıt kredisi alabilirler. Şimdi sizlere 0. km veya 2. el taşıt kredisi almak isteyenler hangi bankadan kredi almaları gerektiğiniz aşağıda açıklayacağız.

0. Km Taşıt Kredisi Hangi Bankayı Tercih Etmeliyim: Eğer sizde 0.km taşıt kredisi almak istiyorsanız ve hangi bankadan alacağınızı bilmiyorsanız sizlere yardımcı olacağız. 0. km Taşıt Kredisi tercih ettiğimiz banka: Kuveyt Türk bankasıdır. Kuveyt Türk diğer bankalara kıyasla uygun faiz koşullarına sahip olmaktadır.

2. El Taşıt Kredisi Hangi Bankayı Tercih Etmeliyim: İkinci el taşıt kredisi çekmek isteyenler aslında 0.km’ye göre biraz daha iyi oranları mevcuttur. Sizlere 50 bin tl faiz oranıyla hesaplayıp hangi bankanın uygun olduğunu bulmanıza yardımcı olmaya çalıştık. 2. El taşıt kredisi almanızı tavsiye ettiğimiz banka: Ziraat bankasıdır. 2. El taşıt kredisinde ziraat bankası uygun faiz koşullarıyla kredi vermektedir.

[ratings]

Diğer Taşıt Kredileri: