Faturalı Hatta Kredi

Faturalı Hatta Kredi

19 Ekim 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Bazı kişilerin paraya acil bir şekilde ihtiyaçları olabilirler. Acil paraya ihtiyacı olan kişiler faturalı hatta sahipse sizde faturalı olan hattınız üzerine kredi çekebilirsiniz. Sizler için Faturalı Hatta Kredi çekmek ne kadar mantıklı? ne kadar güvenilir? gibi sorularınızı cevaplamak için bu rehber amaçlı makaleyi yazmış bulunmaktayız. Sizde hattınıza kredi çekmek istiyorsanız bu yazımızı okuyabilirsiniz.

Faturalı olan kişiler hattı üzerinden kredi çekebilirler. Paraya ihtiyacı olan kişiler için rehber makaleleri yazarak nasıl borç para alacaklarını detaylı olarak yardımcı oluyoruz. Daha önce kredi çekmek isteyen kişiler bununla ilgili yerlere gidip faturası üzerine borç para alabiliyordu. Bankaya gidip kredi çekmek yerine kişiler faturası üzerine kredi çekmektedir.

Faturalı Hatta Kredi 2020

faturalı hatta kredi 2020

faturalı hatta kredi 2020

Faturalı hatta kredi 2020 yılı kredi çekmek isteyenler ilk olarak dikkatli olmalarında fayda vardır. İnternet ortamında bu kişi farklı şekilde yapan dolandırıcılar bulunmaktadır. Bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. Teknoloji geliştikçe artık borç para alma imkanları’da artmış bulunmaktadır. Eğer sizde faturalı hattınız var ise operatör fark etmeksizin; Turkcell, Vodafone, Türk Telekom gibi operatör kullanıcıları hepsi faturalı hat üzerinden kredi alabilirler. Şimdi sizler aşağıda faturalı hat üzerinden kredi çekmek isteyen kişilerin bilmesi gereken şartları açıklayacağız.

Faturalı Hatta Kredi Şartları

Faturalı hatta kredi şartları alacağınız firmaya göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden bu şartlar belirli ve kesin değildir. Sizde faturalı hatta kredi veren yerler gittiğiniz zaman sizden bir takım bilgiler ve belgeler isteyecektir. Daha sonra gerekli şartları firma tarafından sizlere açıklanacaktır. Bu krediden faydalanmak isteyen kişilerin faturalı hatta sahip olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu krediden faydalanamamaktadır.

  • Kredi vadesi (gün/ay/yıl) olarak faturanız üzerine alacağınız firma belirleyecektir. Aynı zamanda alacağınız kredi miktarına göre değişiklik gösterebilir
  • Faturalı hatta kredi çekmek isteyen kişiler öncelikle bilmelidirler ki faiz oranları sabit değildir. Hatta bankalara göre daha yüksek de olabilir. Bu yüzden bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir.
  • Fatura üzerinden kredi almak isteyen kişiler en çok merak ettikleri kredi limitidir. Bu limit 20.000 Bin TL’dir. Ama bu miktar artabilir veya azabilir. Bunun nedeni firmaların belirlediği miktarlardır. Bu oran firmalara göre değişiklik gösterebilir.

Eğer sizde faturalı hatta kredi almak istiyorsanız kesinlikle dikkat etmeniz bazı noktalar bulunmaktadır. Bu yüzden sizlere aşağıda faturalı hatta kredi çeken kişilerin yorumlarını / görüşlerini aşağıda paylaşacağız. Faturalı hatta kredi çekmek isteyen kişilere rehber amaçlı bu makaleyi yazmış bulunduğumuz için gerekli tüm bilgileri vermeye çalışacağız.

Faturalı Hatta Kredi Güvenilir mi?

Faturalı hatta kredi çekmek isteyen kişiler güven problemi yaşamaları gayet normaldir. Bu güvensizlik dolandırıcıların yani firmaların yaptığı hilekarlıktan kaynaklı bir durumdur. Sizlere tavsiyemiz faturanız üzerine kredi çekerken dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. Sürekli haberlere konu olan faturalı hatta kredi dolandırıcılığı hakkında detaylı olarak açıklama yapacağız.

Faturalı hatta kredi çekmek isteyen kişiler öncelikle kimlik bilgilerinizi sizden istemektedirler. Bu kimlik bilgisini hiç tanımadığınız, hayatınızda görmediğiniz kişilere vermek sizce ne kadar akıllıca? bu kimlik bilgisi ile sizin adınıza bir çok işlem yapabilirler. Bu yüzden faturalı hatta kredi çekerken bir daha düşünmeniz gerekir. Sizden habersiz onay mesajı gelemeden firma ile anlaşma yapılmaktadır. Bu anlaşma ile sizin adınıza kontrat, sözleşme yapabilirler. Aynı zamanda kimlik bilginiz ile adınıza onlarca hat açılabilir. Bu yüzden faturalı hatta kredi almak yerine uygun en makul olan bir bankayı tercih edebilirsiniz. Bu sizler için daha iyi olacaktır. Bu tür dolandırıcılıklara fırsat vermemek gerekir.