• %
 • AMERIKAN DOLARI
  7,7044
  % 0,52
 • € EURO
  8,9883
  % 0,03
 • £ POUND
  9,8047
  % 0,37
 • ¥ YUAN
  1,1319
  % 0,02
 • РУБ RUBLE
  0,1000
  % -0,67
 • BITCOIN
  79308,678
  % -1,54
 • BIST 100
  1.102,65
  % 0,59

Garanti Bankası Mobil Uygulama ve Hata Çözümleri

Garanti Bankası Mobil Uygulama ve Hata Çözümleri

Garanti BBVA Mobil Cep Şubesi Nedir?

Garanti İnternet Şubesi ve Cep Şubesi ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden işlemlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Günümüzde mobil bankacılık sektörü gelişmekte olup müşterilere daha iyi hitap etmek için çalışmalar devam ediyor.

Kuşkusuz her alanda kullanmış olduğumuz internet, günümüzün teknolojik çağ olması ile birlikte daha da arttı. Teknolojinin ilerlemesi ve gelişmesi, her alanda yeniliğin birlikte gelmesini sağlıyor. Teknoloji sayesinde her türlü imkan, günlük hayatta kullanmış olduğumuz mobil cihazlarda yapılabiliyor.
Mobil cihazlar üzerinden, her alanda hizmetler almaya devam ediyoruz. Özellikle internet kullanımının günümüze yaygın olması sebebiyle, bankacılık kapsamında birçok yenilik geliştirildi. Bu yenilikler sayesinde, insanlar artık mobil cihazlar üzerinden her türlü işlemi kolay bir şekilde gerçekleştiriyor. Teknolojinin insanlara kazandırmış olduğu en etkili uygulama, bankaların mobil uygulamalarıdır.

Garanti Bankası Mobil Uygulaması Ne İşe Yarıyor?

Ülkemizde kurumsal kimlik adı altında hizmet sunan Garanti Bankası, teknolojik çağın imkânlarından faydalanmaya devam ediyor. Her bankanın mobil uygulaması olduğu gibi, Garanti Bankası’nın da mobil uygulaması bulunuyor.
Mobil uygulama üzerinden yapılan birçok işlem insanlara sunuluyor. İnsanların kısa sürede bankacılık kapsamında yapabilecekleri hizmetleri, mobil cihazlar, tabletler ve bilgisayar üzerinden yapılmasını sağlıyor. Internet bankacılığı kapsamında alınacak bu hizmetler, insanlara kolaylıklar sunmak için tasarlanmıştır.
Mobil bankacılık uygulaması üzerinden, para çekilebilir, para transferleri yapılabilir, kredi başvuruları gerçekleşebilir, internet üzerinden alışveriş yapılabilir, EFT yapılabilir, para sorgulaması gerçekleştirilebilir, fatura ödenebilir. İnsanlara sunmuş olduğu bu avantajlar sayesinde, internet bankacılığı kapsamında birçok yenilikler oluşturmaya devam ediyor.

Mobil Uygulama Hatalarına Çözüm Önerileri

Mobil cihazlar üzerinde kullanmış olduğunuz Garanti Bankası uygulaması, istenmeyen durumlar da hata vermesi olasıdır. Hataların işlevsel veya donanımsal kaynaklı olması muhtemeldir. Bu sorunun ortadan kalkması için yapabileceğiniz birçok alternatif bulunuyor.
Mobil cihazlar üzerinden uygulamayı kaldırıp, tekrardan yüklemeyi deneyin. Bu şekilde bu sorunlara çözüm bulabilirsiniz. Mobil cihazınız üzerinde bulunan Garanti Bankası uygulamasını güncelleme dahiline almayı unutmayın. Yeni güncellemeler geldiği zaman, mobil uygulamalar açılmama gibi sorunlar verebilir.
Güncelleme yenilendikten sonra tekrardan erişim sağlamanız mümkündür. Mobil cihazınızın uygulamayı açabilmesi için, yeterli kapasiteye sahip olup olmadığını araştırın. Yapabileceğiniz bu küçük işlemler sayesinde, Garanti Bankası mobil uygulamaya tekrardan erişim sağlayabilirsiniz. Sorun devam ettiği takdirde, profesyonel kişilerden destek alabilirsiniz.

Garanti BBVA cep şubesi android ve ios için yayınlanmıştır. Uygulamalara Garanti internet şubesine girerek indirebilir veya GooglePlay veya AppStore’dan “Garanti BBVA Mobil – Mobil Bankacılık” yazarak indirebilirsiniz.

Garanti internet şubesine ulaşmak için şu adrese girebilirsiniz: https://www.garantibbva.com.tr/tr/bireysel/subesiz/cep_bankaciligi/cepsubesi.page

Garanti BBVA Mobil Bankacılık Android ve ios Uygulaması :

Garanti BBVA Mobil Google Play Garanti BBVA

Bankalar hakkında daha fazla bilgi almak için Banka kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.