Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

14 Eylül 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Günümüzde hemen herkes kendini bir anda paraya sıkışırken bulabiliyor ve zor zamanlar geçirebiliyor. Sadece dar gelirliler değil orta direk ve üst gelir grubu da dahil olmak üzere zaman zaman böyle olaylar yaşayabilmektedir. Banka ile aranız iyiyse bankaya gidip kredi çekmek o kadar da zor olmayacaktır. Ancak herhangi bir geliriniz yoksa veya gelirinizi belgeleyemiyorsanız, kredi almanız güçleşir. Bu durumda bankalar sizden kefil isteyebilir. Ancak kefil gösterecek biri de yoksa ? Dert etmeyin. Bugünkü yazıyı sizler için hazırladık. İşte Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar.

Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Gelir Belgesiz Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Günümüzde gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar her ne kadar çok olmasa da yine bazı bankalar ev hanımları ve öğrenciler için böyle bir imkan tanımış ve bu sistemi çıkarmıştır. Bu sisteme göre herhangi bir geliri olmayan veya olupta belgeleyemeyen kefil gösteremeyen kişilerde rhatlıkla kredi alabilecekler. Ancak alacakları kredi tutarı sadece ihtiyaç kredisi olduğu için belirli sınırlarda kalacaktır.

Odeabank Acil Nakit Kredisi

Gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar arasında Odeabank birinci sırada. Odeabank ile hiçbir geliriniz olmasa dahi 15,000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Eğer 15,000 TL üzerinde bir krediye ihtiyaç duyuyorsanız bu durumda sizden gelir belgesi talep edilecektir. Odeabank 15,000 TL’ye kadar krediyi yüzde 0,99’dan başlayan düşük faiz oranlarıyla 60 aya varan vade seçenekleriyle ödeme imkanı sunar. Nakit kredisi için alacağınız kredi tutarının yüzde 0,50’si kadar kredi tahsis ücreti alınacaktır. Bu 10,000 TL kredi için 50 TL gibi çok düşük bir meblağa denk gelmektedir. Eğer kredi notunuz düşükse bu krediyi alamayabilr veya daha yüksek faiz oranlarıyla kredi alabilirsiniz.

Ing Bank Acil Mini Kredi

Ing Bank’ın sunmuş olduğu avantajlı kredi, Mini kredi ile 5,000 TL ve altındaki kredi ihtiyaçlarınızı 5 dakikada sonuçlandırabilir. 15 dakikada kredinin hesabınıza yatmasını sağlayabilirsiniz. Ing bank Mini Kredi %1,99 faiz oranı ve 60 ay vade seçeneği sunmaktadır.

Enpara Acil Kredi

Gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar arasında bulunan Enpara, gelir belgesi talebi olmadan kefil istemeden 60,000 TL’ye kadar kredi çekme imkanı sunmaktadır. 1 aydan 60 aya kadar esnek vade seçenekleriyle uygun ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Enpara kredi için herhangi bir tahsis ücreti dosya masrafı almamaktadır. Bildiğiniz üzere enpara dijital bir banka olduğu için herhangi bir şubesi bulunmamaktadır. Tüm işlemlerinizi internet üzerind gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 10,000 TL kredi için Enpara, 12 ay vadede % 1,95 24 ay vadede % 1,92 36 ay vadede % 1,89 48 ay vadede % 1,85 60 ay için istenen faiz oranı ise % 1,79’tur.

İşbankası Anında Kefilsiz Kredi

İş bankası kurulduğu günden bu yana müşterilerine sağladığı kolaylıklar sayesinde tercih edilen bir banka olmuştur. İş bankası ile 40,000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız anında çözülebilir. İş Bankası 60 aya varan vade seçenekleri ile, ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Aktif Bank N Kolay Kredi

Gelir belgesiz kefilsiz kredi veren bankalar arasında Aktifbank da bulunmaktadır. Aktifbank kredi notunu gelir belgesini kefili dert etmeksizin anında nakit ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturabilmektedir. Aktifbank N Kolay kredi sayesinde 2-30 bin TL arasında kredi çekebilir en az 3 en fazla 60 ay vade ile kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

[ratings]