Kategori: Altın

Serbest piyasa ve bankalardaki en güncel döviz verileri, serbest piyasadaki altın fiyatları, borsa hisselerine ait anlık veriler ve flaş haberler

19 Temmuz 2019 1

Dolar ve Altında Son Durum Nedir?

Yazar: Davut AKÇA

Dolarda neler oluyor? Doların yükselişinde yaşanalar olaylar ne? Dolarda ki yükseliş devam edecek mi? Son durumda dolar yatırımı yapılmalı mı? Altın yükselişi devam edecek mi? Altın almak mantıklı mı? Altın neden yükseliyor? Altın düşecek mi? Tüm bu soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz

16 Temmuz 2019 0

Sahte Altın Nasıl Anlaşılır?

Yazar: Davut AKÇA

Altın ve mücevher alanların aklına en sık takılan soru altının sahtesi nasıl anlaşılır. Yazı dizimizde sizi bu konu hakkında bilgilendireceğiniz. Almış olduğunuz altının gerçek mi sahte mi olduğunu anlamanızın birçok yolu var. Bu yolları sizler için derledik.

13 Temmuz 2019 0

Altın alırken nelere dikkat etmeliyim?

Yazar: Davut AKÇA

Altın insanlık tarihi boyunca her zaman en değerli maden olmuştur. Altın uğruna nice savaşlar yapılmış ve kanlar dökülmüştür. Altın hiçbir zaman değerini yitirmemiştir. Altın birçok insanın her zaman en gözde yatırım aracı olmuştur.

12 Temmuz 2019 0

Altın Nedir ve Neden Değerlidir?

Yazar: Davut AKÇA

Dünyada yer kabuğunun kalınlığı 35 kilometredir. Yer kabuğunun içinde birçok element bulunur. Bu elementlerden en değerli olanı hiç kuşkusuz altındır. Bu elementin değerli olmasının nedeni az bulunmasıdır.

9 Temmuz 2019 0

Dolar ve Altında Son Durum Nedir?

Yazar: Davut AKÇA

Dolarda neler oluyor? Doların yükselişinde yaşanalar olaylar ne? Dolarda ki yükseliş devam edecek mi? Son durumda dolar yatırımı yapılmalı mı? Altın yükselişi devam edecek mi? Altın almak mantıklı mı? Altın neden yükseliyor? Altın düşecek mi? Tüm bu soruların yanıtını yazımızda bulabilirsiniz.