Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

30 Haziran 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Bu makalemizde sizler en Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2020 yılında hangi bankalar olduğunu bu makalemizde sizlere paylaşacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi banka sizlere kredi kartı vermeden önce bazı kriterlerden geçmeniz gerekir. Ülkemizde kredi kartı kullanımı son yıllarda artmış bulunmaktadır. Diğer ülkelere bakarsak en çok kredi kartı kullanımı Türkiye denilebilir. Kredi kartı bir çok işimizi kolayca yapmamız için bizler için çok önemlidir. Bu yüzden gerek faturalar, alışverişlerde gibi kredi kartını kullanabilirsiniz. Bizde kredi kartı olmayan kişiler için kredi kartı veren bankalar listesini sizlere paylaşacağız.

Hızlı Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kredi kartları ülkemizde sık kullanımı ile birlikte alışverişlerde daha çok tercih edilmektedir. Kredi kartları limitlidir. Size belirlenmiş olan bu limit ile rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı limitleri aylık maaşınıza göre değişiklik gösterebilmektedir. Kredi kartı başvurusu yapmadan önce sizden aylık gelirinizi ve ne işle meşgul olduğunuzu isteyeceklerdir. Bu yüzden bunları belirttikten sonra sizlere bir kredi kartı limiti belirlenir. Bu sayede sizde kredi kartı kullanımında esnek davranıp aylık olarak kredi borcunuzu ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda kredi kartı borcunuzu her ay düzenli olarak öderseniz kredi notunuzda yükselecektir. Bankalar bunlara çok önem vermektedir. Eğer gelecekte kredi çekmek isterseniz bu sizin için biraz iyi olacaktır. Hemen sizlere aşağıda en hızlı kredi kartı veren bankalar 2020 yılında hangileri olduğunu sizlere açıklayalım.

en hızlı kredi kartı veren bankalar 2020

en hızlı kredi kartı veren bankalar 2020

QNB Finansbank CardFinans Başvuru

QNB Finansbank kredi kartı başvurusu ile sizde bir çok avantajdan faydalanabilirsiniz. CARDFİNANS ile sizde en hızlı şekilde kredi kartı alabilirsiniz. QNB finansbank’dan Cardfinans kredi kartını almak istiyorsanız sizde ilk olarak Finansbank İnternet Şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Ziyaret ettikten sonra başvuru yapmanız için bir form karşınıza çıkacaktır ve bu forma kişisel bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Girdikten sonra sizleri aynı gün içinde Finansbank müşteri hizmetleri arayacaktır. Sizlere bir takım sorular sorduktan sonra bir hafta içinde kredi kartınız elinizde olacaktır. Yada müşteri hizmetleri numarasını arayarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

QNB Finansbank Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0900

Akbank  Axess Kart Başvuru

Akbank en hızlı şekilde kredi kartı almak isteyenlere imzasız, kefilsiz, şartsız kredi kartı vermektedir. Eğer sizde akbank’dan kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız hemen Akbank İnternet şubesini ziyaret ederek kredi kartı başvurusu formunu doldurarak sizde hemen oturduğunuz yerden akbank axess kredi kartı başvurusu yapabileceksiniz. Kredi kartı başvurusu yaptıktan hemen sonra sizleri akbank müşteri hizmetleri arayıp bir takım sorular soracaklardır. Bu soruların arasında kredi kartı neden aldığınızı, aylık gelirinizi, ne kadar limit istediğinizi sorular sorduktan sonra bir hafta içinde kredi kartınızı alacaksınız.

Akbank Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 2 525

Yapı Kredi World Kart Başvuru

Eğer sizde yapı krediden World Kart kredi kartı almak istiyorsanız çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Yapı kredi sizlere bu kredi kartını aldıktan sonra bir çok fırsat ve avantajda sağlamaktadır. World Kart Türkiye’nin en bonkör kartı olarak bilinmektedir. World Kart başvurusu yapmak isteyenler öncelikle bilmelidirler’ki faiz oranlarına ve aidat öğrenmeniz gerekir. Daha sonra sizde hemen world card’da başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 222 0444

Garanti Bonus Kart Başvuru

Garanti Bonus Cart ile sizde bir çok avantaj ve fırsattan yararlanabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Bonus card garanti bankasının olmakla birlikte en hızlı kredi kartı veren bankaların arasındadır. Eğer sizde garanti bankasının bonus kartına başvuru yapmak istiyorsanız İnternet şubesi üzerinden 30 saniye içinde hemen başvuru işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eğer başvurunuz olumlu sonuçlanırsa sizleri garanti bankası müşteri hizmetleri tarafından arayacaklardır. Sizlere bir takım sorular sorduktan sonra kredi kartınız en az bir hafta içinde elinizde olacaktır.

Garanti Müşteri Hizmetleri Numarası: 444 0 333


Eğer sizinde merak ettiğiniz yerler olursa bizlere yorum panelinden sorularınızı sorabilirsiniz. Bir diğer yazımızda sizlere E-Devlet Kredi Notu Sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı detaylı olarak anlattık. Sizde hemen kredi notunuzu öğrenebilirsiniz.
[ratings]