Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar 2020

6 Aralık 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Kefil talep etmeden kredi veren bankalar, müşterileri için hazırladıkları kredi seçeneklerinde genellikle meblağı 50.000 TL’yi geçmemektedir. Kısa süre içerisinde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamakta olan bu bankalar, başvurularını internet üzerinden almaktadır. Web sitelerinden yapılan başvuruları değerlendirerek 5 dakika içerisinde sistem üzerinden yanıt veren bankalar, kefilsiz kredi almak için kredi notunuzun yüksek olması şartını koymaktadır. Ayrıca bu bankaların SMS bankacılığı işlemlerinden de kefilsiz ve belgeye gerek kalmadan kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. SMS bankacılığında da başvuru sonucunuz 5 dakika içerisinde telefon numaranıza iletilir.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?

Kredinizi kefilsiz olarak alabileceğiniz bankalar şu şekildedir:

  • CEPTETEB
  • Aktif Bank
  • Enpara
  • Odeabank
  • İNG Bank

Bu bankaların SMS ya da internet bankacılığı hizmetleri fark etmeksizin, kefilsiz işlemleri yürütme olanağı bulunmaktadır.

Bankalardan Kefilsiz Kredi Alma Şartları Nelerdir?

Kefilsiz bir şekilde kredi kullanma koşulları, bankadan bankaya değişiklik göstermektedir. Bazı bankalar kredi notunu dikkate alarak kredi notunun yüksek olması şartını getirirken, bazı bankalar kefil yerine teminat talebinde bulunmaktadır. Kefilsiz kredi alınmasına olanak tanıyan bankalar, özellik olarak internet üzerinden başvuruları kabul eder. bu bankalar tarafından verilecek kefilsiz krediler, ihtiyaç kredileri kapsamına alınmıştır. Ancak ihtiyaç kredilerine şubelerden başvuru yapmanız halinde bankalar, kefil, teminat ve belge talep edebilir. Aynı ihtiyaç kredisine internet üzerinden başvuru yaptığınızda ise kefilsiz ve evraksız olarak kredinizi alabilirsiniz. Ancak her ne kadar iki başvuruda da ihtiyaç kredisi başvurusu yapmış olsanız da, banka şubelerinden yapacağınız başvurularda daha yüksek meblağlarda kredi kullanabilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Seçenekleri Arasında Yer Alan CEPTETEB

CEPTETEB’den kefilsiz kredi kullanmak için bankanın web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. banka, müşterilerine herhangi bir şart koymamaktadır. Müşterilerin, bankanın dijital bankacılık hizmetlerini kullanıyor olması ve limitler dahilinde bir kredi tutarı talep etmesi yeterli olacaktır. Bankanın kefilsiz ihtiyaç kredisi için en yüksek limiti 50.000 TL’dir. Web sitesi üzerinden yapacağınız başvurularınız otomatik olarak değerlendirmeye alınır ve ortalama 3 dakika içerisinde yanıt verilir. banka, kefilsiz kredisinde kredi tutarından bağımsız olarak 60 aya kadar vade imkanı sağlamaktadır. Bu kredinin aylık faizi %1,49 olup, faiz oranında vadeye göre değişiklik gözlenebilir. Bu krediden yararlanmanın tek şartı, kredi notunun yüksek olmasıdır. Bu nedenle, başvuru reddine bağlı olarak kredi notunuzun daha da düşmemesi için, bankalarla ilgili sorununuz varsa bu krediye başvurmamanız gerekir.

Kefilsiz CEPTETEB Kredisine Başvuru Yolları

CEPTETEB’den kefilsiz kredi başvuru yöntemleri, web sitesindeki bağlantı yoluyla kullanılmaktadır. Bu krediye başvurmak için zaten bankanın müşterisi olmanız ve banka dijital hizmetlerini kullanmanız gerekmektedir. www.cepteteb.com adresinden yapacağınız başvuru için, öncelikle sayfada bulunan müşteri girişini kullanmalısınız. Sağ üst kısımda bulunan internet şubesi müşteri girişi bölümünden sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. bu işlemin ardından kredi seçenekleri menüsüne tıklayınız. Kredi seçenekleri içerisinde kredi hesaplama, kredi fırsatları gibi menüler yer almaktadır. bu menüler içerisinden kredi başvurusu seçeneğine gitmelisiniz. Ardından ekrana bir form getirilerek kredinizin tutarı, vade miktarı gibi ayrıntıları belirlemeniz istenir. Sonrasında örnek ödeme planı ekrana yansıtılır. Buraya kadar yaptığınız işlemler sistem tarafından kaydedilmez. Ancak ödeme planını onaylamanız halinde, plandaki gibi bir kredi başvurusunda resmi olarak bulunmuş olursunuz. Kredi başvurunuz, 5 dakika içerisinde sonuçlandırılır ve size ulaşır.

Kefilsiz Kredi Kullanmanın Güvenilir Yolu: Aktif Bank

Aktifbank kefilsiz kredilerinden yararlanmak için yapmanız gereken, bankanın internet sitesinden başvuru yapmaktır. Banka, bu kredi için kredi notu ya da teminat şartı aramaz. Bu kredinin Aktifbank için faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiştir. Kefilsiz kredi tutarı içerisinden kredi tahsis ücreti ve kredi sigortası kesilecektir. 3 ay ile 60 ay arasında kredi taksit imkanı sunulmakta olup, bankanın müşterisi olma şartı aranmaktadır. Banka, www.nkolaykredi.com adresinden başvuru yapabilirsiniz. banka müşterisi olmanız ve dijital bankacılık hizmetlerini daha önce kullanmış olmanız gerekmektedir.

Aktifbank Kefilsiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank internet bankacılığından kefilsiz kredi başvurusu yapmak için öncelikle bankanın resmi internet sitesine giriş yapmalısınız. Sonrasında yapmanız gereken ise internet şubesi seçenekleri arasından kredi işlemlerine girmektir. Kredi işlemleri menüsü içerisinde yeni kredi talebi seçeneği görülecektir. Bu kredi için belirlenen limit 20.000 TL’dir. Bu limite kadar kredi miktarı seçebilirsiniz. Ardından ekrana gelecek forma kredinizin tutarını ve vade miktarını yazmanız gerekecektir. Bu şekilde dolduracağınız formda aylık ödeme tutarınızı ve vade sayınızı onaylamanız gerekecektir. Böylelikle onayın ardından kredi başvurunuz alınır. 5 dakika içerisinde sistemde kayıtlı cep telefonunuza onay ya da ret mesajı iletilir. Mesajın ardından bankaya ait hesabınıza paranız otomatik olarak yatar. Bu sayede banka şubelerine gitmenize gerek kalmaz.

Kefilsiz Kredi Almak İçin Hızlı Başvurabileceğiniz Odeabank

Odeabank kefilsiz kredisi kullanmak için sadece banka şubelerinden yapılan başvurular dikkate alınmaktadır. Banka, 15.000 TL limite kadar kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır. 60 aya kadar kredi imkanı sunulmaktadır. Ancak banka, kefilsiz kredi taleplerinde teminat, evrak gibi istemlerde bulunabilir. Banka tarafından, alınacak kredi tutarı içerisinde sigorta ve kredi tahsis ücreti kesilir. Bankanın faiz oranı, o anki enflasyon ve piyasa durumuna göre değişiklik göstermektedir. Banka, teminatı bulunan ve kredi notu yüksek olan kullanıcılara öncelik tanımaktadır.

Kefilsiz Kredi İmkanı Sunan Enpara

Enpara kefilsiz kredisinden yararlanmak için dijital bankacılık servisi kullanılmalıdır. İnternet bankacılığı üzerinden gerçekleştirilecek işlem, %1,76 faizle müşterilere sunulmaktadır. 3 ay ile 60 ay arasında vade imkanı sunulan kredi, ihtiyaç kredileri başlığında yer almaktadır. kredi içerisinden kredi tahsis ücreti ve kredi için standart sigorta bedeli kesilmektedir. Bankanın kendi müşterisi iseniz, aynı gün içerisinde banka hesabınıza kredi tutarınız yatırılır. Kredi alabilmek için kredi notunuz dikkate alınmaktadır. Kredi başvurunuzu www.enpara.com adresinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuz sırasında ekrana gelen form üzerinden almak istediğiniz tutar için aylık ödemeniz gereken vade miktarını görebilirsiniz. Bunun yanında internet sitesinden yapacağınız işlem, onay tuşuna basmadığınız sürece işleme alınmaz. Bu nedenle deneyerek aylık ödemeniz gereken tutarı görebilirsiniz. Onay tuşuna basmanızın ardından eğer banka ile aranızda bir sorun o zamana kadar yaşanmadıysa, 5 dakika içerisinde hesabınıza kredi tutarınız yatırılır.

İNG Bank’tan Kefilsiz Kredi Kullanma Fırsatı

İNG Bank kefilsiz kredi avantajı ile kredinizi kefilsiz ve evraksız alabilirsiniz. Ancak bunun için mini kredi seçeneklerine dikkat etmeniz gerekecektir. 5.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunulan mini krediler, aylık %1,99 faiz imkanı ile sizlere sunulur. Kredi tutarınız ne olursa olsun, 60 ay vade yapılmaktadır. kefilsiz ve evraksız olarak alınacak kredi, kredi notunun yüksek olması şartıyla verilmektedir. Bunun dışında kişilerden teminat da talep edilmez. Bunun yanında banka müşterisi olmanız ve bankanın internet bankacılığı işlemlerini kullanmanız, kefilsiz kredi imkanlarından yararlanmanız açısından önemlidir. Bu kredinin başvuruları sadece internet üzerinden yapılmaktadır. Sisteme müşteri numarası ve T.C. kimlik numaranızla giriş yapmanız gerekecektir. Size ekranda tablo olarak gösterilecek ödeme planı ile kefilsiz krediniz ile ilgili detayları görebilirsiniz. Kredinin alınması aşamasında da banka şubelerine gitmenize gerek yoktur.

Krediler hakkında daha fazla bilgi almak için Kredi veya Banka kategorisini ziyaret edebilirsiniz.