Kefilsiz, Şartsız Kredi Alınabilecek Bankalar

Kefilsiz, Şartsız Kredi Alınabilecek Bankalar

25 Kasım 2019 1 Yazar: Davut AKÇA

Kefil veya şart talep etmeden kredi veren bankalar, internet üzerinden faaliyetlerini sürdüren bankalardır. Köklü bankalar ve katılım bankaları genellikle kefil, teminat veya şart talep eder. Ancak internetten müşteri takibi yapan ve müşterilerinin taleplerini internet üzerinden alabilen bankalar, böyle bir talepte bulunmazlar. Bu bankalar, SMS bankacılığı veya internet bankacılığı aracılığıyla işlemlerini yürütmektedir. Bu nedenle banka şubelerine gitmeden de kefilsiz kredi talebinizi iletebilirsiniz. Ayrıca bu bankalara ilettiğiniz taleplerin olumlu yanıtlanması, diğer bankalara göre daha olasıdır. Bunun nedeni bu bankaların müşterilerine kredi vermek için çok fazla şart aramamasıdır.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

[highlight] Kefilsiz kredi verebilecek bankalar[/highlight], özel işlem bankalarıdır. Özellikle son dönemde kurulmuş, geçmişi yıllar öncesine dayanmayan bu bankalar, yeni nesil bankacılık adı altında müşterilerine daha kolay kredi verme eğilimindedir. Bu bankalar şu şekilde sıralanabilir:

  • CEPTETEB
  • Aktif Bank
  • Enpara
  • Odeabank
  • İNG Bank

CEPTETEB Kefilsiz Kredi Kampanyalarından Nasıl Yararlanabilirim?

CEPTETEB kefilsiz şartsız kredi kampanyası, müşterilere internet üzerinden başvuru yapmaları halinde anında kredi imkanı sunmaktadır. Kefil, teminat ya da belge istenmeyen bu kredi için kredi notuna bakılır. Bunun yanında TEB müşterisi olmanız gerekmektedir. Bankanın verebileceği en yüksek miktar 50.000 TL’dir. Bunun yanında banka, 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Faizleri, yapmak isteyeceğiniz vadeye göre değişiklik gösteren banka, faiz oranı %1,49’dan başlatır. Alacağınız kredi içerisinden kredi tahsis ücreti alınmaz, sigorta bedeli alınır.

CEPTETEB Kefilsiz Kredisine Nasıl Başvurabilirim?

CEPTETEB kefilsiz kredisi başvurusu, sadece banka müşterileri tarafından internet adresi üzerinden yapılabilir. İnternet başvuruları için müşterilerin CEPTETEB internet şifresine sahip olmaları ve müşteri numaralarını sisteme girmeleri gerekmektedir. bunun yanında sisteme giriş yapılması sonrasında başvuru, sistemden kredi özellikleri incelendikten sonra yapılır. Girişinizin ardından yapmanız gereken, sağ köşedeki menüden internet bankacılığı işlemlerini seçmek olmalıdır. Bankacılık işlemlerine giriş yapmanızın ardından kredi başvuruları menüsüne girmelisiniz. Bu menüde kredi başvurusu seçeneği bulunmaktadır. Seçeneğe tıklamanızın ardından yapmanız gereken, istediğiniz kredi tutarını, vadesini, ödeme planını görerek kredi kullanımınıza karar vermek olmalıdır. Sonrasında sistemde onaylama yapmanız gerekmektedir. bu işlemi yaparken banka müşterisi olacağınızdan, bankada sizin telefon numaranız sistemde kayıtlı bulunmaktadır. Kayıtlı cep telefonunuza başvurunuzla ilgili detaylar ve başvuru sonucunuz iletilecektir. Onay butonuna bastıktan sonra ayarladığınız kredi ödeme planı da dahil olmak üzere tüm işaretlemeleriniz banka tarafından değerlendirilir. Değerlendirme sonucu en geç 5 dakika içerisinde kayıtlı cep telefonunuza iletilir. Sonucun olumlu gelmesi halinde banka, sizi şubelerine davet eder. Böylelikle aynı gün içerisinde onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz. Ancak kredi notunuz düşükse ya da bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, kredi başvurusu yapmamanız önerilir. Çünkü yapılan ve olumsuz yanıtlanan her kredi başvurusu kredi notunu daha da düşürür.

[geo-post id=”180″ label=”Önerilen Yazı”]

Aktif Bank Kefilsiz Kredi Kampanyaları

Aktif Bank’ın kefilsiz kredi olanaklarından yararlanmak için banka, herhangi bir kriter koymamıştır. Banka, bu konuda kredi notuna dahi dikkat etmez. Kefilsiz kredi kampanyaları içerisinde bankanın uyguladığı faiz oranı %1,99 olarak belirlenmiştir. Bu faiz oranı kefilsiz ve şartsız krediler için sabittir. Bu kredilerde tahsis ücreti ve sigorta kesintisi de yapılmaktadır. bunun yanı sıra bankanın kefilsiz kredilerdeki vade oranları en az 3 ay, en fazla 60 ay olarak belirlenmiştir. İnternet üzerinden yapılabilecek kampanya başvuruları, banka müşterileri için avantajlı olarak işlemektedir. Bu kampanyadan yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız ve işlemlerinizde web adresini kullanmanız gerekmektedir.

Aktif Bank Kefilsiz Kredi Kampanyalarına Nasıl Başvuru Yaparım?

Aktif Bank kefilsiz kredisine başvurmak için yapmanız gereken sistem başvuru formunu doldurmaktır. Sistem üzerinden dolduracağınız başvuru formunda beyanlarınız doğru olmalıdır. Banka müşterisi iseniz, sisteme giriş yapmanızın ardından ekrana gelecek formu doldurmalısınız. Form almak için menü içerisinde göreceğiniz kredi kampanyaları seçeneğine tıklamanız gerekir. Kredi kampanyaları seçeneği içerisinde kefilsiz kredi seçeneğine tıklamalısınız. Ardından ekranınıza ne kadar kredi kullanmak istediğinizi, düşündüğünüz vadeyi, yapacağınız aylık taksiti yazmanız gerekecektir. Aylık taksitler, kredi faizi ile birlikte hesaplanarak ekranınıza yansıtılır. Formu doldurduktan sonra yapmanız gereken, onay butonuna tıklamaktır. Bu sayede kredi talebiniz bankaya ulaştırılır. Sonrasında 5 dakika içerisinde sistem üzerinden kayıtlı cep telefonunuza onay ya da ret mesajı gönderilir. Ardından paranızı banka şubelerine gitmeden, hesabınızdan alabilirsiniz. Banka, kefilsiz kredi kampanyası için herhangi bir belge talebinde bulunmaz. Bu nedenle dakikalar içerisinde kredinizi alabilirsiniz.

kefilsiz kredi hangi bankadan alabilirim

Kefilsiz kredi hangi bankadan alabilirim?

Enpara Kefilsiz Kredi Kampanyası

Enpara’dan alınacak kefilsiz şartsız kredi için internet bankacılığı kullanılmalıdır. Dijital bankacılık işlemleri kapsamında kullanılan Enpara kredi, kefilsiz, şartsız ve belge talebi olmadan verilmektedir. Bu bankanın müşterileri için faiz oranı %1,76 olarak belirlenmiştir. 3 aydan 60 aya kadar vade miktarı sunan banka, bu vadelere göre faizlerini değiştirmez. Bankanın kefilsiz kredilerinde en fazla tutar 20.000 TL olarak belirlenmiştir. İhtiyaç kredileri başlığı altında bulunan kefilsiz kredi için başvuru, banka müşterileri tarafından yapılmalıdır. İnternet bankacılığı işlemlerinde başvuru yapmak için ekranınıza gelen formu doldurmanız gerekecektir. Form, ortalama 3 dakika içerisinde sistem tarafından dnüş bulur ve kabul yada ret yanıtı almanıza neden olur. Kredi notunuzda bir sorun olmaması durumunda kredinizi 5 dakika içerisinde alabilirsiniz. kredi alma aşamasında bankaya gitmenize gerek yoktur. Kredi, banka müşterisi olmanızdan dolayı direkt olarak hesabınıza yatırılır.

Odeabank Kefilsiz Şartsız Kredi Fırsatı

Odeabank’tan kefilsiz kredi kampanyası kapsamında banka, 15.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Nakit Hazır Kampanyası olarak da bilinen kampanya, 60 aya kadar vade imkanı sunmaktadır. Kampanya kapsamına alınan kredi taleplerinde hiçbir evrak ya da teminat istemeyen banka, kredi içerisinden sigorta ve tahsis ücretlerini keser. 60 aya kadar vade yapması nedeniyle faizleri vade miktarlarına göre değişiklik göstermektedir. Bankanın yapacağı faiz, piyasa durumuna ve kredi vadesine göre değişiklik göstermektedir. Bu bankanın kredileri, internet şubesi üzerinden verilmez. Bankanın kredi fırsatlarından yararlanmak için banka şubelerini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bankanın kefilsiz kredilerinden yararlanmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Banka, bunun haricinde herhangi bir şart aramaz.

ING Bank Kefilsiz Şartsız Kredi İmkanları

ING Bank’tan kefilsiz kredi almak için yapmanız gereken, mini kredi başvurusunda bulunmaktır. Mini krediler, ING Bank tarafından sağlanan küçük tutarlı kredi imkanlarıdır. Mini kredilerden yararlanmak için yapmanız gereken, bankanın müşterisi olmaktır. Herhangi bir evrak ya da kefil istenmeyen bu krediler, banka müşterilerine verilmektedir. Müşteri, bankanın resmi internet sitesi ya da internet bankacılığı aracılığıyla kredi başvurusunu gerçekleştirebilir. %1,99 faiz ve 60 ay vade ile verilen bu kredi, kredi notu yüksek kullanıcılara daha kolay verilir. Bu kredilere mini kredi denmesinin nedeni en fazla 5.000 TL’ye kadar veriliyor olmasıdır. kredinin 5.000 TL’den yüksek olarak talep edilmesi durumunda banka tarafından ihtiyaç kredilerine yönlendirme yapılmaktadır. Ancak bankanın ihtiyaç kredileri, kefilsiz krediler sınıfında yer almaz. Bu nedenle dosya ücretleri, kefil, teminat istenebilir. Şartsız ve kefilsiz kredi kullanmak için sadece 5.000 TL’ye kadar olan limiti değerlendirmeniz gerekmektedir.