Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

28 Ekim 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Bir çok kişi kredi kartı başvurusu yaparken veya nasıl yapılacağını bilmemektedirler. Bu makalemizde sizlere rehber amaçlı nasıl kolayca kredi kartı başvurusu yapacağınızı ve hangi bankadan kredi kartı almanız gerektiğini sizlere anlatacağız. Günümüzde kredi kartı kullanımı hayli artmaktadır. Artık günlük harcamalarda, alışverişlerde sizde kredi kartı kullanmak istiyorsanız sizler için detaylı olarak avantajlarını ve hangi bankayı kullanmanız gerektiğini anlatacağız.

Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Günümüzde artık kredi kartı ciddi derecede kullanılmaktadır. Daha önce kullanmayanlar ise onlarda kredi kartı başvurusu yapmaktadırlar. Artık alışveriş yaptığımızda elden para ödemek yerine kart üzerinden alışveriş yapmaktayız. Bu yüzden kredi kartı ciddi anlamda hayatımızda etkisi vardır. Eğer ay sonuna kadar paranız çıkışmıyor ise kredi kartınız ile idare edebilirsiniz. Kredi kartının bu kolaylığı sayesinde tercih edilmektedir. Tabi’ki bu kolaylığın ferahlığına kapılmamak gerekir. Çünkü kredi kart getirdiği kolaylık ile sorunlarda getirebilir. Örneğin kredi kart borcunuzu unuttuğunuz zaman faiz üzerine gelerek mevcut olan borcunuzdan biraz daha fazla ödemeniz gerekebilir. Bu her banka için geçerli olup faiz oranları bankadan bankaya değişebilmektedir.

Eğer sizde kredi kredi borcunuzu zamanında ödemezseniz, borcunuzun üzerine faiz uygulanır. Bu yüzden mevcut olan borcunuz gün geçtikçe artacaktır. Bunun yanı sıra kredi notunuz da etkilenecektir. Kredi notunuzun etkilenmesi ile eğer bankalardan kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzun iyi durumda olması gerekir. Bu yüzden kredi kartı borçlarınızı zamanında ödemeniz gerekmektedir. Bunlara dikkat ettiğiniz takdirde sizde rahatlıkla kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse bir diğer yazımızda kredi notu nasıl yükseltilir adlı makalemizi inceleyerek sizde hemen kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2020

Kredi kartı başvurusu yaparken bankaların şartlarına dikkat etmeniz gerekmektedir. Her banka herkese kredi kart vermez. Bu yüzden değerli ziyaretçilerimiz için kolay kredi kartı veren bankalar yılında hangi bankaların verdiğini kefilsiz, şartsız kredi kartı veren bankaları sıralayacağız. Eğer sizde size uygun bir kredi kartı veren bankayı arıyorsanız bu yazımızda sizlere hangi kredi kartını tercih edeceğinizi anlatacağız. Sizde hemen detaylı olarak aşağıda inceleyebilirsiniz. İlk olarak kredi kartı veren bankaların listesini inceleyin.

Banka Adı Yıllık ücreti
QNB Finansbank CardFinans 117 TL
Akbank Axess 109 TL
Garanti BBVA Bonus Card 124 TL

Eğer sizde en kolay kredi kart veren banka listesini merak ediyorsanız hemen yukarıda inceleyebilirsiniz. Bu bankalar diğer bankalara kıyasla daha kolay kredi kart vermektedir. Şimdi aşağıda bu kredi kartlarına nasıl başvuru yapacağınızı detaylı olarak anlatmaya çalışacağım.

QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlere anında kredi kartı vermektedir. CardFinans’ın sunduğu avantajlar sayesinde sizde bir çok kampanyadan yararlanabilirsiniz. Finansbank diğer bankalara kıyasla en kolay kredi kartı vermektedir. Sizde kredi kartı başvurusu yapmak ve uygun faiz oranı ile cardfinans’ı tercih edebilirsiniz. CardFinans başvurusu için hemen en yakın finansbank şubesine giderek yada İnternet şubesinden Başvuru > Kredi Kartları > Ticari Kartlar > CardFinans Ticari sayfasından hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Finansbank 0850 222 0900 müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank Axess Kredi Kartı Başvuru

Akbank’ın axess kredi kartına başvuru yapmak isteyenler kolay bir şekilde kredi kartını alabilecekler. Aynı zamanda başvuru yaptıkları zaman herhangi bir şart, kefil gerekmeden 1 hafta içinde kredi kartlarını alabileceklerdir. Axess ile sizde bir çok farklı kampanyadan yararlanabilirsiniz. Eğer sizde Axess kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız size olan en yakın şubesinden veya İnternet şubesine giderek anında başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank müşteri hizmetlerini arayarak 444 2 525 başvuruda bulunabilirsiniz.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’da diğer bankalara kıyasla kolay kredi kartı vermektedir. Bu yüzden garanti bankası’da diğer ilk 3 bankada gibi tercih edilen bankaların arasındadır. Şartsız ve kefilsiz olarak kredi kartı veren garanti, sizde hemen en yakın garanti bankası şubesine giderek veya İnternet şubesi üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Garanti Bankası müşteri hizmetlerini 444 0 333 arayabilirsiniz.

Bir diğer yazımızda öğrenci olanlar için öğrencilere kredi kartı veren bankalar adlı yazımızı’da inceleyebilirsiniz. Değerli öğrenciler için detaylı olarak araştırarak yardımcı olmaya çalıştık. Hemen okuyabilirsiniz.