Memur Banka Promosyonu 2020

Memur Banka Promosyonu 2020

9 Şubat 2020 0 Yazar: Arslan Eseroğlu

Devlet memurları ya da emekliler maaş anlaşmaları için bankalarla belli bir süre için sözleşme imzalamaktadırlar. Bu sözleşmelerin kendileriyle yapılmasını sağlamak için bankalar maaş alacak kişilere, maaşlarına ve sözleşme süresine göre promosyon vadetmektedir. Devlet tarafından hem kamu personellerine hem de emeklilere ayrılan ödeneği kendi bünyelerinde isteyen bankalar, bu sözleşmeyi yapabilmek için kıyasıya yarışmaktadır. Süresi 3 ile 5 sene arasında değişen bu sözleşmeler sayesinde bankalar geniş bir kitleyi kendi müşterisi yaparken, kasasında değerlendirebileceği milyon liraları bulan parayı da elde etmeyi amaçlamaktadır. Her halükarda bir bankayla anlaşması gereken memurlar ise kendilerine en iyi promosyonu veren bankayı seçerek bu süreçten karlı çıkmaktadırlar. Geçtiğimiz aylarda yenilenen sözleşmeyle belirlenen memur banka promosyonu 2020 ücretleri memurların çalıştığı sektöre ve illere göre değişkenlik göstermektedir.

memur-banka-promosyonu

memur-banka-promosyonu

Memur Banka Promosyonu 2020

Her banka, hemen hemen aynı dönemde promosyon kampanyalarını açıklamaktadır. Emeklilere sağlanan banka promosyonları, memurlara da sağlanmaktadır. Her bankanın kampanyası farklı olabileceği gibi, bazı noktalar benzerlik gösterebilmektedir.  Ayrıca her bankanın ödediği promosyon miktarı da farklı olmaktadır.

Her yıl, emekliler ve memurlar için promosyon ödemeleri hazırlanır. Bu ödemeler için miktarı devlet belirler. Bankalar da kendi bankalarına müşteri çekerek, bu pastadan en çok payı almak isterler. Bu sebep ile her banka, kampanyalar yaparak memur kazanmak ister. Bazı bankalar, memurlara her getirdiği yeni memur için ödeme yapar. Bu sayede kazan kazan mantığı ile çalışmış olurlar. Bankaların bu kampanyasından yararlanmak için şube ile görüşebilir veya telefon numarası ile irtibat kurabilirsiniz. Memur ya da emekliyseniz, bu promosyonlardan yararlanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı gibi talimatlar vererek, bankanın size promosyon ödemesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede memur banka promosyonu nasıl alınır 2020 sorusuna, net şekilde cevap verdik.