Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020

10 Eylül 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar 2020

Öğrenci olmak günümüz şartlarında cidden çok zordur. Kendim öğrenci olmamla birlikte maddi sıkıntıları yaşamış biri olduğumu diyebilirim. Bende öğrenci arkadaşlarım için öğrencilere kredi veren bankalar 2020 yılında ne kadar limit, hangi bankalar kredi vereceklerini detaylı olarak size anlatacağım. Öncelikle öğrencilere tüm bankalar kredi kartı ve kredi vermektedir. Öğrencilere kredi veren bankalar bunlardır; Akbank, Ziraat, Denizbank, Vakıfbank, Halkbank, İşBankası, ve benzeri bankalar öğrencilere kredi vermektedir. Bugün sizler için yazdığım bu makalede öncelikle öğrencilerin hangi bankayı tercih etmelerine dair tavsiyeler ve tercih ettiğiniz bankanın size sağladığı avantajlarını anlatacağım. Kredi kartı başvurusu yapmak isteyen sizler yani öğrenciler daha önce kredi kartı kullanmamışsınız’dır. Bu yüzden sizlere dikkat etmeniz gereken hususları detaylı olarak açıklayacağım.

Öğrencilere Kredi Veren Bankalar Listesi

Öğrencilere kredi veren bankalar listesini merak edenler varsa hiç merak etmeyin. Çünkü tüm bankalar öğrencilere kredi vermek için sıraya dizildiler bile 🙂 neyse sizler için detaylı olarak araştırdım ve en uygun kredi veren bankayı hangisi olduğunu sizlere hemen detaylı olarak açıklayacağım. Şimdi sizlere aşağıda öğrenciye kredi veren bankalar hangisi olduğunu ve tercih etmeniz gereken bankayı açıklayacağız.

[spbtbl_sc kimliği = 14]

Hemen sizde yukarıda rahatlıkla öğrenciye kredi veren bankalar listesini inceleyebilirsiniz. Bu liste uzayabilir ama öğrenci dostu olan bankaları sizlere sıralamaya çalıştık. Sizde hemen yukarıda inceleyebilirsiniz.

İşbankası öğrenci kredisi

İşbankası kredi almak isteyen öğrencilere kefilsiz, şartsız ve formalitesiz olarak kredi vermektedir. Paraya acil olarak ihtiyacı olan öğrenciler rahatlıkla İşbankasın’dan ücretsiz olarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Sizlerde bu sayede mevcut olan borcunuzu veya kredinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. İşbankası “İş’te Üniversiteli” kampanyası adı altında kredi almak isteyen her üniversite öğrencisi rahatlıkla kredi alabileceklerdir. Sizde İş’te Üniversiteli kartı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu kartın limiti 700 – 800 TL’dir. Eğer aylık net bir geliriniz var ise sizde bu limiti artırmak için müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak yükseltebilirsiniz.

Denizbank öğrenci kredisi

Denizbank “Gençlik Bankacılığı” kampanyası ile sizde rahatlıkla eğitim kredisinden faydalanabilirsiniz. Denizbank 60 ay vadeli formalitesiz, şartsız ve kefilsiz olarak kredi başvurusu yapmak isteyen kişilere rahatlıkla kredi vermektedir. Bu krediden yalnızca öğrenciler faydalanmaktadır. Eğer sizde kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsanız denizbank İnternet şubesine giderek rahatlıkla başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda SMS olarak’da başvuruda bulunabilirsiniz. Sizde SMS ile kredi başvurusu nasıl yapacağınızı diğer bir başka makalemizde anlatmıştık. Sizde hemen inceleyebilirsiniz.

Vakıfbank öğrenci kredisi

Vakıfbank “Eğitim Kredisi” adı altında dosya masrafsız, kefilsiz, şartsız olarak öğrencilere kredi vermektedir. Vakıfbank 2020 yılında eğitim kredisi vermekle birlikte birbirinden farklı avantajlar sizleri beklemektedir. Akıllardaki diğer bir çok soru olan “vakıfbank faizsiz eğitim kredisi verir mi?” sorusuna vermez, ama en uygun koşullarda kredi vermektedir. Sizde hemen uygun koşullarda şartsız, kefilsiz hemen sms veya vakıfbank İnternet şubesini ziyaret ederek başvuruda bulunabilirsiniz.

Ziraat öğrenci kredisi

Ziraat bankası eğitim kredisi almak isteyenler sizde rahatlıkla hemen ziraat bankası şubesine veya İnternet şubesinden rahatlıkla eğitim kredisine başvuru yapabilirsiniz. Eğitim kredisi başvurusu almak isteyenler ziraat bankasını rahatlıkla tercih edebilirler. Ziraat bankası öğrencilere sağladığı avantajlar ile birlikte avantajlarda sunmaktadır. Eğer sizde kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız hemen ziraat bankası sms olarak başvuru yapabilirsiniz. Hemen sizde ziraat bankası Eğitim Kredisi inceleyebilirsiniz.

[ratings]