Senetle Borç Para Veren Kuyumcular 2020

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular 2020

4 Temmuz 2019 21 Yazar: Davut AKÇA

Bu yazımızda sizlere Senetle Borç Para Veren Kuyumcular 2020 yılında hangi kuyumcular senetle borç para vermektedir. Sizlere bu kuyumcuları detaylı olarak açıklayacağız. Bildiğiniz üzere bankalar sizin kredi notunuza bakarak kredi vermektedir. Bu yüzden kredi notu düşük olanlara kredi vermemektedir. Bazı kişiler ciddi şekilde borç batağına düştüğü için acil olarak kredi yani para ihtiyacı bulunmaktadır. Bu acil para eğer kredi borcunuzu ödemek için veya faturalarınızı ödemek istiyorsanız sizde borç para veren kuyumcular tercih edebilirsiniz. Bizde sizlere bu makalemizde detaylı olarak hangi kuyumcular borç para verdiklerini açıklayacağız.

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular 2020

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular 2020

Senetle Borç Para Veren Kuyumcular 2020

Bankalar kredi vermemenin nedeni kredi notunuzun düşük olmasıdır. Buda kredi vermemek başında yer almaktadır. Bankalar sizlere kredi vermeden önce kredi notunuzu kontrol etmektedir. Eğer kredi notunuz düşük ise sizlere kredi vermeyeceklerdir. Kuyumcular kredi notu düşük olanlar için ikinci bir alternatif olabilir. Bu yüzden kuyumcular sizlere senetle elden borç para vermektedir. Sizde bulunduğunuz bölgedeki kuyumculara giderek senetle elden borç para alabilirsiniz. Sizde senetle para veren kuyumcular dan para aldıktan sonra aylık olarak taksitlendirip ve senet imzalamanız lazımdır. Bu işlemi yaptıktan sonra sizde rahatlıkla parayı alabileceksiniz.

Senetle Altın Veren Kuyumcular

Bazı kuyumcular belirli şartlar altında yeni evlenecek olan kişilere senetle altın vermektedir. Bu yüzden bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biri olan senetle altın veren kuyumcular merak etmektedir. Bazı kuyumcular yeni evlenecek olan çiftlere bu olanağı sağlamaktadır. Aldığınız altınları aylık olarak belirli bir taksit ile geri ödeme yapacaksınız. Bunu yaptıktan sonra aldığınız altın miktarını bir senet ile resmi olarak yazıya döküp sizde altınlarınızı alabileceksiniz.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Kuyumcular daha çok senetle para vermek istemektedir. Senetle altın vermek kuyumcuların pek vermek istediği türdendir. Ama senet imzalayıp elden borç para alabileceksiniz. Bu kuyumcular acil paraya ihtiyacı olan kişilere, kredi borcu olan kişilere borç para vererek yardımcı olmaktadır. Aldığınız paranın miktarından fazlasını ödersiniz. Bu yüzden bunlara dikkat ederek sizde kuyumculardan elden olarak para alabilirsiniz.


Eğer sizde kuyumculardan borç para almak istiyorsanız YORUM PANELİNDEN ADINIZI VE TELEFON NUMARANIZI YAZARAK, ALMAK İSTEDİĞİNİZ BORÇ MİKTARI yazın hemen sizlere borç para vermek isteyen kuyumcular ulaşsın.