Sıfır Faizli Otomobil Kampanyaları 2020

Sıfır Faizli Otomobil Kampanyaları 2020

25 Ocak 2020 0 Yazar: Davut AKÇA

Sıfır faizli otomobil kampanyaları 2020 merak edilmektedir. Sıfır faiz ile otomobil almak, eskiden çok zordu hatta imkansızdı diyebiliriz. Günümüzde birçok firma, sıfır faiz ile araba vermekte ve tüm süreçlerde yardımcı olmaktadır. Bu firmalar, hem otomobil hem de ev sağlamaktadır. Aynı zamanda peşinat istemeyen firmalar, bu sayede birçok insan tarafından tercih edilmektedirler.

Sıfır Faizli Otomobil Kampanyaları 2020

Her şeyden önce, kampanya yapan firmaların nasıl çalıştıklarını öğrenmemiz gerekmektedir. Bu sektörde son yıllarda birçok firma kurulmuştur ve kurulmaya devam etmektedir. Firmaların çalışma mantığı aynıdır, sadece farklı isimlerle ve farklı şekilde anlatırlar.

sıfır-otomobil-kampanyaları-

sıfır-otomobil-kampanyaları

Eminevim, Katılımevim, Birevim, Biraraba, Fuzulev ve Finansevim gibi birçok firma bulunmaktadır. İsimleri gibi çalışma stilleri de benzer olan bu firmalar, sıfır faizli araba almanızı sağlamaktadır. Durum böyle olunca firmaların nasıl sıfır faizle otomobil sahibi yaptıkları merak edilmektedir.

Sıfır Faizli Otomobil Nasıl Alınır ?

İlk olarak firmalardan birine başvurmanız gerekmektedir. Bu aşamadan sonra alacağınız arabanın tutarını ve aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarını belirtmeniz gerekecektir. Bu noktada her firma, kararı size bırakmaktadır. Seçeceğiniz taksit tutarları, kaç kişilik gruba dahil edileceğinizi belirleyecektir. 50 Taksit yaptırırsanız, 50 kişilik gruba dahil edilirsiniz. Gruplarda bulunan kişi sayısı, çekiliş yapılacak ay sayısını belirtmektedir. Bu sistemler, her ay toplanan para ile 1 kişiyi araba sahibi yaptığı için her ay düzenli olarak çekiliş yapılmaktadır. Bu da en geç 50 ay içinde araba alacağınız anlamına gelmektedir. Taksit adeti, normal olarak taksit tutarlarınızı da etkilemektedir. Bu sebep ile en başta karar verirken hesap yapmanız gerekmektedir. Çekilişi kazandığınızda istediğiniz araba sizin için alınır ve teslim edilir. Sıfır faizli araba sistemine hem peşinatlı hem peşinatsız şekilde dahil olma fırsatınız bulunmaktadır.

Genel olarak tüm sistemler bu şekilde çalışmaktadır.