SMS İle Kredi Veren Bankalar 2020

SMS İle Kredi Veren Bankalar 2020

9 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Teknolojinin gelişimiyle artık bankalar kredi başvurusu yapmak isteyen SMS İle Kredi Başvurusu yapabilirler. Bu kredi başvurusu ile sizde artık istediğiniz miktarda kredi başvurusu yaparak ihtiyaç kredisi adı altında kredi alabilirsiniz. Bildiğiniz üzere kişiler bankalara gidip kredi başvurusu yapmaktadırlar. Gelişen teknoloji ile bankalarda sürekli kendini geliştirme yeni hizmet sunmak edasıyla sürekli rakiplerinden önde olmaktadır. Artık herkes oturduğu yerden dilediğiniz bankadan sizde rahatlıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi başvurusu yaparken herhangi bir belge istenmeyecektir. Sadece başvuru yaptıktan aynı gün içinde müşteri hizmetleri tarafından sizleri arayacaklardır. Müşteri hizmetleri sizlerden bir takım bilgiler aldıktan sonra kredi sizde alabileceksiniz.

SMS İle Kredi Veren Bankalar 2020

SMS İle Kredi Veren Bankalar 2020

SMS İle Kredi

SMS Kredi almak isteyenler öncelikle bir takım şartlar gerekmektedir. Bu şartları sağlayan kişilere banklara rahatlıkla kredi vermektedir. Öncelikle tüm bankalar sizlere kredi vermeden önce kredi notunuzun hangi durumda olduğunu öğrenecektir. KKB puanınız sorgulandıktan sonra size kredi vereceklerdir. Bankalar tarafından incelendikten sonra kredi notunuz iyi durumda ise sizlere aynı gün içinde kredi çekme imkanı sunacaktır. Eğer sınırda ise notunuz bankalar tarafında belirli şartlar altında kredi vereceklerdir. Öncelikle kredi notunuz iyi durumda olması gerekir. Kredi notunuz kötü ise ve nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız E-devlet Kredi Notu Sorgulama makalemizi ziyaret ederek sizde rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Sizler için resimli olarak nasıl ücretsiz bir şekilde sorgulama yapacağınızı anlattık. Şimdi sizlere aşağıda sms ile kredi veren bankalar 2020 hangileri olduğunu detaylı olarak açıklayalım ve telefon numaralarını verelim.

Banka Mesaj Yazısı Numarası
İNG Bank TC Kimlik, Kredi 2205
Denizbank TC Kimlik, Kredi 3280
Vakıfbank TC Kimlik 5724
İş Bankası TC Kimlik, Kredi miktarı 4402
Akbank TC Kimlik, Kredi 4425

İNG Bank SMS Kredi 2205

İNG Bank’dan sms kredi başvurusu yapmak isteyenler bir takım fırsatlardan yararlanacaktır. İlk olarak mesaj menüsünü açarak TC Kimlik No, Kredi yazarak 2205’e sms göndermeniz gerekmektedir. Bu sms işlemini yaptıktan sonra sizi aynı dakikada sms gönderecektir. Bu sms’de krediniz onaylanıp veya onaylanmadığına dair bilgi vereceklerdir. Eğer krediniz onaylanırsa İNG Bankası müşteri hizmetleri sizi en yakın ing bank şubesine çağıracaklardır.

Denizbank SMS Kredi 3280

Denizbank diğer bankalar gibi sms kredi vermektedir. Bankaya gitmeden telefon üzerinden sms göndererek kredi veren bankaların arasındadır. Denizbank bildiğiniz gibi Türkiye’nin önde gelen bankalardan biridir. Eğer sizde denizbank’dan SMS Kredi başvurusu yapmak istiyorsanız TC Kimlik No, Kredi yazarak 3280’e göndermeniz gerekir. Gönderdikten hemen sonra sizi denizbank müşteri hizmetleri arayacaktır.

Vakıfbank SMS Kredi 5724

Vakıfbank sms ile kredi başvurusu yapmak isteyenler sizlere nasıl yapacağınızı anlatacağız. Vakıfbank sms ile kredi veren bankaların arasındadır. Şubeye gitmeden sms kredi başvurusu yaparak hemen kredi alabilirsiniz. Eğer sizde Vakıfbank’dan sms kredi başvurusu yapmak istiyprsanız öncelikle telefonunuz sms bölümünü açarak TC Kimlik No yazıp 5724’e göndermeniz gerekmektedir. Gönderdikten hemen sonra sizi sms ile onaylanıp onaylanmadığına dair bilgi vereceklerdir. Eğer onaylanır ise en yakın vakıfbank şubesine gideceksiniz.

İş Bankası SMS Kredi 4402

İş bankasından sms ile kredi almak isteyenler sizlere nasıl yapacağınızı öğreteceğiz. Sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler biraz tedirgin olabilir. İnternet üzerinden yalan yanlış bilgiler ile kişileri tuzağa düşürmektedir. Biz sizlere en güvenilir bilgiyi sağlayarak yardımı oluyoruz. İş bankasından sms ile kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler öncelikle mesaj bölümünü açarak TC Kimlik No, Kredi miktarını yazarak sizde rahatlıkla kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aynı dakika içinde sizlere sms göndereceklerdir.

Akbank SMS Kredi 4425

Akbank sms ile kredi veren bankaların arasındadır. Akbank Türkiye’nin en çok tercih ettiği bankaların arasındadır. Bu yüzden sms ile kredi başvurusu yaptığınızda sizleri bekleyen fırsatlar ve kampanyalar vardır. Eğer sizde sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ihtiyaç kredisi adı altında uygun faiz koşullarında rahatlıkla kredi alabileceksiniz. Akbank’dan kredi almak isteyenler öncelikle telefonunuzdaki mesaj bölümünü açarak TC Kimlik No, Kredi yazarak 4425’e mesaj göndermeniz gerekir. Hemen sizleri detaylı olarak bilgilendireceklerdir.

Sizlere sms ile kredi veren bankalar 2020 yılında hangileri olduğunu ve telefon numaralarını nasıl sms gönderme işlemini yapacağınızı detaylı olarak anlattık. Eğer sizde nasıl başvuruda bulunacağınızı bilmiyorsanız bizlere yorum panelinden yazabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.