Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları 2020

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları 2020

4 Temmuz 2019 102 Yazar: Davut AKÇA

Merhabalar, bu yazımızda sizlere Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları 2020 yılında borç batağına düşmüş veya acil paraya ihtiyacı olan kişilere borç veren tefeciler adreslerini ve numaralarını paylaşacağız. Öncelikle bildiğiniz üzere kişiler kredi çekmek istiyorsanız kredi notunuzun iyi durumda olması gerekmektedir. Bu yüzden eğer kredi notunuz kötü ise bankalar sizlere kredi vermezler. Bu yüzden borç veren tefeciler arayarak anlaşmalı bir şekilde geri ödeme yapmaktadır. Bizde sizlere tefeci arıyorum diyenlere detaylı olarak araştırıp sizlere yardımcı olmaya çalışacağız.

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları 2020

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları 2020

Tefeci Arıyorum Telefon Numaraları 2020

Bildiğiniz üzere kredi notu kötü olanlar veya olmayanlar bankalar onlara kredi vermemektedir. Bu yüzden kişiler daha çok tefecilerden para almayı tercih ediyorlar. Bildiğiniz üzere bu tefeciler sosyal medya üzerinden sizlere borç para vermektedir. Borç para vermeden önce bu tefeciler ile yüz yüze görüşmeniz gerekmektedir. Bu yüz yüze görüşme sonucu eğer güven sağlarsanız tefeciler sizlere istediğiniz miktarı vereceklerdir. Bu görüşme sonucunda kişisel bilgilerinizi, nerede oturduğunuzu gibi tarzı bilgiler alıp ve senet imzalanarak size borç verilecektir. Borç para veren tefeciler numaralarını açık olarak paylaşamıyoruz.

Bu tefeci olayı genel olarak sosyal medya hesapları açılarak kişilere borç para vermektedir. Bu sosyal medya genel olarak facebook, instagram ve twitter olmaktadır. Bu tefeciler facebook hesapları açarak borç para vermektedir. Bu borç para ile sizde var olan kredi borcunuzu veya borçlu iseniz rahatlıkla borcunuzu ödeyebilirsiniz. Bu tefeciler genel olarak isimleri: Tefeci Mustafa, Tefeci Cemil gibi kişilerden oluşmaktadır. bu kişileri sosyal medya üzerinden veya Google’da araştırarak sizde rahatlıkla kim olduğunu güvenilir olduğunu öğrenebilirsiniz.

Tefeciler Güvenilir mi?

Tefeciler borç paraya ihtiyacı olan kişilere istediği miktarda senetle para veren kişilerdir. Tefeci dediğimizde aklımızda mafya tarzı bir görünüm oluşmaktadır. Haberlerde sürekli tefeciler ile ilgili şiddet içerikli haberler görmekteyiz. Bu yüzden tefeciler bildiğiniz gibi yasal olmadığı için ne kadar güvenilir olduğu tefeciye kalmış bir durumdur. Bu yüzden tefeciler aslında güvenmemeniz gereken kişilerdir. Tefeciler borç para alacağınıza yakın akrabalarınızdan veya arkadaşlarınızdan alırsanız en azından başınız belaya girmez ve var olan borcunuzu kapatabilirsiniz.