Vakıfbank EFT Saatleri 2020

Vakıfbank EFT Saatleri 2020

5 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Bugün sizlere vakıfbank eft saatleri 2020 yılında ne olacak bir çok kişinin merak ettiği sorulardan biridir. Sizlere daha önceki makalemizde tüm bankaların eft saatlerini paylaşmıştık. Bu paylaşımda sadece eft  saatlerini paylaşmıştık. Bugünde sizlere vakıfbank eft saati ve merak ettiğiniz tüm başlıkları bir araya getirerek sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle vakıfbank üzerinden eft yapmak isteyenler bilmelidirler ki eft yapmak için vakıfbank’ın belirlediği belirli saatler bulunmaktadır. Bu saatler içinde sizde rahatlıkla eft yapabilirsiniz. Şimdi sizlere aşağıda detaylı olarak anlatacağız.

Vakıfbank EFT Saatleri 2020

vakıfbank eft saatleri 2020

vakıfbank eft saatleri 2020

Yeni yılın gelmesiyle birlikte eft saatleri değişiklik olup olmadığını merak edenlerin olduğunu biliyoruz. Bizde sizler için bu makaleyi detaylı olarak anlatmaya çalıştık. Bildiğiniz üzere bu vakıfbank üzerinden bir başka bankadan farklı banka hesabına para göndermek isteyenler öncelikle bilmelidirler ki eft yapmanın belirli saatleri bulunmaktadır. Bu eft saatleri dışına çıkarsanız ödeyeceğiniz tutardan fazlasını ödersiniz. Şimdi sizlere aşağıda vakıfbank eft saati, geç eft saati ve swift saatlerini yazacağız. Sizde hemen öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank EFT Saati: 09:00 – 17:15

Vakıfbank Geç EFT Saati: 17:15’e kadardır.

Sizde eğer vakıfbank üzerinden bir başka bankadan başka banka hesabına eft yapmak istiyorsanız yukarıdaki eft saatlerini inceleyebilirsiniz. Vakıfbank diğer bankalara göre daha esnek davranmak ile birlikte eft saatleri diğer bankalara göre daha uzundur. Bu yüzden sizde vakıfbank kullanıyorsanız eft yapmak için bolca zamanınız vardır.

Vakıfbank EFT Ücreti

Vakıfbank üzerinden eft yapanlar öncelikle bilmelidirler ki eft yaptığınızda sizden vakıfbank’ın belirlediği eft ücretleri vardır. Bu eft ücreti vakıfbank üzerinden belirlendiği saatlerde yaptığınız zaman kesinti yapmaktadır. Bir çok kişi eft para kesintisi olduğunu bilmektedir ama ne kadar kestiğini bilmiyorlar. Bu yüzden bizlere sizlere vakıfbank İnternet Bankacılığı üzerinden araştırarak ne kadar olduğunu öğrenin. Hemen aşağıda inceleyebilirsiniz. Hemen sizde Vakıfbank Günlük Finans bilgilerini inceleyiniz. Tüm fiyatları verdiğimiz bağlantılardan bulabilirsiniz.

Vakıfbank EFT Ücret: 6.75TL

Vakıfbank Geç EFT Ücreti: 9.50TL

Yukarıdaki vakıfbank eft ücreti en güncel fiyatlardır. Eğer sizde vakıfbank mobil internet bankacılığı veya internet şubesini kullanıyorsanız bu fiyatlardan yararlanacaksınız. Bu fiyatlar sadece İnternet ve mobil bankacılığı üzerinden yapılan işlemlerden geçerlidir. Bu yüzden atm ve müşteri hizmetlerini arayarak yapacağınız eft işlemlerinde ücretler biraz daha artabilir. Bu yüzden eft işlemlerinizi yaparken mobil ve İnternet bankacılığını tercih etmeniz paranızdan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Vakıfbank Eft Sorgulama

Vakıfbank üzerinden eft yaptığınızda paranız biraz geç yatabilir. Bunun nedenleri ise eğer gün için yaparsanız yoğunluktan dolayı 30-40 dakika biraz geç paranız yatabilir. Bu yüzden eft işlemi yapanlar biraz tedirgin olabilir. Acaba yanlış hesaba mı eft yaptım? diyebilirsiniz. Hayır arkadaşlar, eğer sizde gün içinde veya yoğun bir saatte eft yaparsanız paranız geç yatabilir. Bunlara dikkat etmeniz gerekir. Eğer acil ise paranızı farklı bir kart üzerinden gönderebilirsiniz. Yada sizde Vakıfbank eft sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız iki farklı şekilde yapabilirsiniz. İlk olarak Müşteri hizmetlerini arayarak 0850 222 0724 arayarak. Diğeri ise Mobil veya İnternet bankacılığı üzerinden eft işleminizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Vakıfbank EFT Saati Kaçta Başlıyor?

Bir çok kişi sabahları eft işlemi kaçta başlıyor merak edebilirler. Bu gayet normaldir. Eğer sizde eft yaparken saatinde yapmazsanız sizden fazladan ücret kesintisi yapacaklardır. Bu yüzden bunlara dikkat etmeniz gerekmektedir. EFT işlemi genel olarak tüm bankalarda aynı diyebiliriz. Aralarında en fazla 1 saat aralıklar bulunmaktadır. Vakıfbank sabah saat 09:00 başlamakla birlikte gece saat 17:15’e kadardır. Bunlara dikkat ederek sizde bu süre içinde eft işlemlerinizi yapabilirsiniz.
[ratings]