Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2020

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2020

11 Ocak 2020 0 Yazar: Davut AKÇA

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerine 0850 222 04 44 hatlı telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile sınırsız bankacılığın kapılarını açabilirsiniz! Telefon olan her yer, sizin için banka şubesi olacak. Hızlı ve güvenli bankacılık sayesinde, işlemlerinizi kolay bir şekilde bulunduğunuz yerden gerçekleştirmek istemez misiniz? Hem de Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Yenilenen sesli yanıt sistemi ile Türkiye’nin her yerinden ve bütün operatörleri kullanarak banka ile iletişime geçebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerinde Tek Şifre ile Kolayca İşlem Yapabilirsiniz

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri tek şifre özelliği ile bireysel internet ve mobil şube için kullandığınız şifreyi müşteri iletişim merkezi için de kullanabilirsiniz. Tek bir şifre olduğundan aklınızda bir sürü şifre tutmanız gerekmez. Eğer mevcutta müşteri iletişim merkezi şifreniz varsa bu şifreyi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer müşteri hizmetleri için şifre almadıysanız, bireysel internet şubesinden şifrenizi kullanıma açabilirsiniz. Bireysel internet şubesine gelin. Ayarlarım seçeneğine tıklayın. Ardından güvenlik ayarlarım kısmına gelin. İnternet mobil şube ve müşteri iletişim merkezi giriş durumu linkine tıklayın. Böylece şifre müşteri iletişim merkezi için de açılmış olur ve kullanım açılır.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri Müşterilerini Telefon Numarasından Tanır

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetleri müşteri tanıma özelliği ile sisteme kendinizi tanımlamak zorunda kalmazsınız. Bu sayede sesli yanıt sisteminde daha hızlı faydalanmış olursunuz. Hem de dilediğiniz telefonu ayarlar kısmında beni tanı numarası olarak kendinizi tanıtabilirsiniz. Beni tanı özelliği ile kart bilgisi kart numarası gibi bilgilerin tuşlanmasına gerek yoktur. Yalnızca beni tanı numarasına sahip olan müşteriler için kişisel sesli yanıt sistemi özelliği bulunuyor. Bu menüden yalnızca kullanmak istediğiniz özelliklere sahip olacaksınız.

Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetlerinde Beni Tanı Özelliğinden Faydalanmak için Nasıl Başvuru Yapılır?

Yapı Kredi Bankası müşteri hizmetlerinde beni tanı özelliğinden faydalanmak için başvuru yapacaksanız, banka ile doğrudan çalışmanız gerekiyor. Bankada kayıtlı olan iletişim bilgisi numarasından bankaya beni tanı özelliğinden faydalanmak istediğiniz numarayı iletebilirsiniz. Bu numara bankada kayıtlı olan numara ile aynı olmak zorunda değildir. Dilerseniz bankanın müşteri iletişim hizmetlerinden, internet bankacılığından ya d bankanın fiziksel şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Beni tanı numarası olarak yalnızca cep telefonu numaralarından işlem yapabilirsiniz. Bankada kayıtlı olmayan ancak beni tanı özelliği ile tanımlanan numaralar için, müşterinin kendisi beyanda bulunmadığı sürece, iletişim bilgisi olarak kayıt edilmeyecektir. Cep telefonu ile bu durumda 3D güvenlik, akıllı SMS gibi özelliklerden faydalanmak mümkün olmaz.

Yapı Kredi Bankası Kişisel Sesli Yanıt Sistemi ile Hızlı Bankacılık

Yapı Kredi Bankası Kişisel Sesli Yanıt Sistemi müşterilerine daha hızlı hizmet sağlamak için kurulmuştur. Yapmak istediğiniz işleme tek bir tuşla ulaşmaz isterseniz doğru adres kişisel sesli yanıt sistemi! Dilerseniz sık yaptığınız işlemlere göre kendinize özel bir menü hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz de, menüleriniz banka tarafından otomatik olarak oluşturulur. Bu işlem ile birlikte bütün menüleri dinleme derdinden kurtulabilirsiniz. Sisteme başvuru yapmak isterseniz önce hazır listenizi oluşturunuz. Hazır liste oluştururken telefon ve internet bankacılığından sık yaptığınız işlemlere ulaşmanız gerekir. Kişisel sesli yanıt avantajından faydalanmak isteyen müşterilerin, beni tanı üyeliğinden faydalanmaları gerekmektedir. Beni tanı üyesi değilseniz önce üye olduktan sonra fırsattan faydalanabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Söz Dinleyen Müşteri Hizmetleri ile Tanıştınız mı?

Yapı Kredi Bankası söz dinleyen müşteri hizmetleri ile hizmet almak isterseniz telefonlarınızdan 444 0 444 hatlı telefon numarasını tuşlayabilirsiniz. Söz dinleyen müşteri hizmetleri telefon tuşlarınızı kullanmanıza gerek kalmadan sözcükler yardımı ile sözlerinizi sesli komutlara dönüştürür. Böylece ulaşmak istediğiniz piyasa bilgilerine anında ulaşabilirsiniz. 444 0 444 hatlı telefon numarasını aradıktan sonra sırası ile 2 2 ve 3’ü tuşlayın. Öğrenmek istediğiniz hisse senedinin ismini sorabilir, döviz cinsi hakkında bilgi sahibi olabilir, vadeli mevduat süresini öğrenebilirsiniz. Kredi kartı almak istiyorsanız banka şubelerine gitmenize gereke kalmaksızın, bulunduğunuz yerden başvurunuzu kısa süre içinde güvenle tamamlayabilirsiniz. Hem de hiçbir ek ücret ödemenize gerek kalmadan!

Yapı Kredi Bankası Müşterisi Değilseniz Bile Müşteri Hizmetlerinden Faydalanabileceksiniz

Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayanlar için müşteri hizmetleri sayesinde ürün ve hizmetlerden banka dışındakiler de faydalanabilecek. Bununla sınırlı değil, banka kampanyaları ve piyasa bilgileri hakkında da detaylı bilgi sahibi olunabilir. Kişi dilerse sistem üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilir. Hem de yapmış olduğunuz kredi kartı başvurusunun sonucunu almak için banka şubesine kadar gitmek zorunda kalmazsınız. Yurt dışından yapacağınız aramalar için bireysel müşteri hizmetlerine 0 850 222 0 444 hatlı numaradan ulaşabilirsiniz. Kurumsal müşteri hizmetlerine ulaşmak isterseniz de telefonlarınızdan 0 850 222 0 448 hatlı telefon numarasını tuşlayın.

Yapı Kredi Bankası Online Hizmet ile Bankacılık İşlemlerinizi Güvenle Halledebilirsiniz

Yapı Kredi Bankası Online Hizmetten hem banka müşterisi olanlar hem de banka müşterisi olmayanlar faydalanabilirler. Banka müşterisi olup olmadığınızı belirttikten sonra, konu seçimi yapmanız gerekir. Hesaplar, kart işlemleri, üye işlemleri örnek konular olabilir. Konunun ne olduğunu belirttikten sonra TC kimlik numaranızı girin. Eğer Yapı Kredi Bankası’nın müşterisi iseniz, TC kimlik no yerine, müşteri numarasını girebilirsiniz. Daha sonra ad soyad bilginizi girin. E mail adresinizi yazın. Ardından telefon numaranızı girin. Son olarak güvenlik kodunuzu da yazın. Görüşmeyi başlat tuşuna basın. Online görüşme ile dilediğiniz bankacılık hizmeti konusunda anında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz aldığınız müşteri hizmetleri kalitesi hakkında bankaya görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Bunu yapmak için banka iletişim formunu kullanabilirsiniz.

YapıKredi İnternet Şubesi

Bankalar hakkında daha fazla bilgi almak için Banka Kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.