Yapı Kredi EFT Saatleri 2020

Yapı Kredi EFT Saatleri 2020

6 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Günümüzde banka kartları kullanımı arttık elektronik para gönderme işlemleri’de artmış bulunmaktadır. Bizde sizlere bugün Yapı Kredi EFT Saatleri 2020 yılında ne olacağını ve detaylı olarak araştırıp bu yazımızda sizlere paylaşacağız. Bildiğiniz üzere eft yaparken belirli bir saatler bulunmaktadır. Bu saatler üzerinden yapılan eft işlemlerinde sizde rahatlıkla öğrenebileceksiniz. EFT işlemi yaparken bazen paranız geç yatabilir bu yüzden yapacağınız eft işlemini gün içinde yaparsanız 30-40 dakikada yapabilirsiniz. Yapı Kredi EFT Saatleri merak edenlere detaylı olarak araştırmalar yaparak sizlere yapı kredi eft saatlerini paylaşacağız.

Yapı Kredi EFT Saatleri 2020

Yapı Kredi EFT Saatleri 2020

Yapı Kredi EFT Saatleri 2020

Yapı Kredi üzerinden eft yapmak isteyenler öncelikle bilmelidirler’ki eft yaparken öncelikle bilmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Yapı Kredi eft yaparken öncelikle belirli saatler bulunmakla birlikte eft yaparken bir ücret ödersiniz. Sizler için bu ücretin ne kadar olduğunu ve eft sorgulama işlemini nasıl yapacağınızı en detaylı şekilde anlatacağız. Sizler için yapı kredi eft saati, geç eft saati detaylı olarak araştırdık ve sizde hemen aşağıda inceleyiniz.

Yapı Kredi EFT Saati: 09.00 – 16.00

Yapı Kredi Geç EFT Saati: 16.00 – 17.20

Yapı Kredi Havale Saati: 24 Saat

Yapı Kredi SWİFT Saati: 09.00 – 16.45

Sizde hemen yukarıda yapı kredi eft saatlerini merak ediyorsanız sizler için yapı kredinin 2020 yılında paylaştığı eft saatlerini paylaştık. Bu eft saatleri 2020 yılında paylaşılmış olan saatler olmakla birlikte sizde artık eft yaparken bu saatlere dikkat ederek eft işlemlerini yapabilirsiniz. Bildiğiniz üzere bu eft işlemleri saatleri dışına çıkarsanız sizden fazladan ücret kesintisi yapacaktır. Şimdi sizlere aşağıda yapı kredi eft ücretlerinin ne kadar olduğunu açıklayalım.

Yapı Kredi EFT Ücretleri

Yapı Kredi her yıl eft için belirli ücretler belirlenmektedir. Bir çok kişi yeni yılın gelmesiyle eft ücretlerinin değiştiğini veya değişmediğini merak ederler ve bizlere bu tarz sorular çok sorulmaktadır. Bizde sizler için yapı kredi eft ücretleri araştırarak yapı kredi internet şubesi üzerinden detaylı olarak araştırıp sizler için yardımcı olmaya çalıştık. Eğer sizde yapı kredi eft ücretlerini merak ediyorsanız sizler için hepsini bir araya toplayarak aşağıda inceleyebilirsiniz. Hemen sizde Yapı Kredi Şubesi üzerinden ücretleri inceleyin.

Yapı Kredi EFT Ücreti: 4,4 TL (200.000 TL’ye kadar yapılan EFT’ler için geçerlidir.)

Yapı Kredi Geç EFT Ücreti: 7,25 TL, (200.000 TL’ye kadar yapılan EFT’ler için geçerlidir.)

Yapı kredi eft ücretlerini merak edenler hemen yukarıda eft ücretlerini inceleyebilir. Bildiğiniz üzere yukarıdaki eft ücretleri İnternet şubesi üzerinden yapılan eft ücretleridir. Eğer sizde eft yapmak istiyorsanız İnternet Şubesi üzerinden yaparsanız daha az ücret ödersiniz. Mobilden yaparsanız aynı şekilde arada pek fark olmaksızın az bir ücret ödeyeceksiniz. Bu eft ücreti 200 bin tl üzeri yapılan eft ücretleridir. Eğer bu ücretin üstüne çıkarsanız 50 TL ödersiniz.

Yapı Kredi EFT Sorgulama

Ziraat bankası eft yaparken bazen paralar geç yatabilir. Bunu nedeni ise yoğun olduğu bir saatte eft yaparsanız bu eft işlemi geç yatmakla birlikte bazen farklı sıkıntılara’da neden olabilmektedir. Bu Yapı Kredi EFT sorgulama işlemini nasıl yapacaklarını bilmeyen kişiler için öncelikle para göndermek istiyorsanız daha erken saatleri deneyiniz. Eğer erken saatlerde eft yaparsanız paranız o kadar çabuk işlem görür ve paranız onaylanarak hesaba yatar. Eğer sizde eft yaptığınız paranızı ne durumda olduğunu sorgulamak istiyorsanız Yapı Kredi müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0444 arayarak eft işleminizin ne durumda olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi EFT Saat Kaçta Başlıyor?

Genel olarak bu soru bizlere çok sorulmaktadır. Bizde sizler için Yapı Kredi EFT Saatleri araştırarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz. Öncelikle bildiğiniz üzere EFT yapmadan önce belirli bir saatleri bulunmaktadır. Bankaların EFT Saatleri genel olarak aralarında 1 saat farkı bulunmaktadır. Bu saatler dışına çıkarsanız sizden extra ücret kesintisi yaparlar. Yapı Kredi EFT Saati merak edenler 09.00 – 16.00 kadar geçerlidir. Bu saatler arasında sizde eft işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

[ratings]