Ziraat Bankası EFT Saati 2020

Ziraat Bankası EFT Saati 2020

3 Temmuz 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Merhabalar, bu makalemizde sizlere ziraat bankası eft saati 2020 yılında düzenlenmiş olan saati paylaşacağız. Ziraat bankası eft saati ve ücreti her yıl olduğu gibi yenilenir. Bu yüzden bu eft saati bir bankadan başka farklı bankaya para transferi yapacak kişiler için çok önemlidir. Elektronik olarak para gönderimi ülkemizde ve Dünyada ciddi anlamda çok kullanılan bir hizmettir. Bu hizmet ücret olmakla birlikte belirli bir saatleri bulunmaktadır. Bu saatler içinde yapılan eft’lerden daha önce belirlenmiş fiyatlardan ücret kesintisi yapmaktadır. Bu yüzden bu saatler dışına çıktığınızda sizlerden fazladan ücret kesintisi yapmaktadır.

Ziraat Bankası EFT Saati 2020

ziraat bankası eft saati 2020

ziraat bankası eft saati 2020

Ziraat bankası eft saati merak edenler için detaylı olarak araştırarak sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle bildiğiniz gibi ziraat bankası eft ücreti kesmektedir. Bu EFT ile sizde artık rahatlıkla para gönderimi yaparak işinizi halledebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için ziraat bankasının sizler için tanıdığı belirli bir süresi bulunmaktadır. Bu süre içinde sizde EFT işlemi yapmak için size verilen süreyi kullanmanız gerekir. Bu süre genel olarak 10’dan başlayıp 7’ye kadardır. Bu yüzden bu saatler arasında eft işlemini yapmanız gerekir. Havale işlemini günün her saatinde yapabileceğiniz bir işlemdir. Havale işlemi aynı iki banka hesabından para gönderimine havale denilmektedir. Bu havale işlemi ile sizde günün her saatinde para transferi yapabilirsiniz. Herhangi bir ücret kesintisi yaşamayacaksınız. Ücretsiz olarak havale işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası EFT Saati: 08:30 – 17:00

Ziraat Bankası Havale: 24 saat

Ziraat Bankası SWIFT: 24 saat

Ziraat Bankası EFT Ücreti

Ziraat bankası eft ücreti bir çok kişi merak etmektedir. EFT yaparken kesilen ücret tutarı ziraat bankası tarafından belirlenmektedir. Bu eft ücreti göndereceğiniz paraya göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden sizde detaylı olarak incelemeniz gerekmektedir. İnceledikten sonra sizde eft işlemini yapabilirsiniz. Sizler için detaylı olarak araştırdık ve hemen sizlere aşağıda detaylı olarak açıklayacağız. Geç yapılan eft de ücret olarak değişiklik göstermektedir.

Ziraat Bankası EFT Ücreti: 10 TL

Ziraat Bankası Geç EFT Ücreti: 12 TL

Eğer sizde eft yapmak istiyorsanız bu yukarıdaki fiyatlara göre işlemi yapabileceksiniz. Eğer sizde bu kadar ödemek yerine daha az ödemek istiyorsanız. Ziraat bankası İnternet şubeciliği üzerinden sizde yarı yarıya bu işlemi yapabilirsiniz. Bildiğiniz gibi ziraat bankası İnternet bankacılığı üzerinden sizde artık bir çok işinizi yapabilirsiniz. Bu yüzden sizde hemen İnternet bankacılığından giriş yaparak İnternet bankacılığından EFT ücreti: 4 TL iken Geç EFT işlemi ise 7 TL olmaktadır. Hemen sizde Ürün ve Hizmet ücretlerini inceleyebilirsiniz.


Bir diğer yazımızda sizlere tüm bankaların EFT Saatleri 2020 yılında bankalar tarafından paylaşılmış saatleri paylaştık. Hemen sizde detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

[ratings]