Ziraat Bankası Personel Alımları 2020

Ziraat Bankası Personel Alımları 2020

17 Eylül 2019 0 Yazar: Davut AKÇA

Bir çok kişinin beklediği ziraat bankası personel alımları 2020 yılında yayımlandı. Ziraat bankası bir çok alanda personel alımları gerçekleştirip iş istihdamına destek olmaktadır. Bu yüzden sizde lise veya üniversite mezunu iseniz ziraat bankası personel alımları başvurusu yaparak güvenlik görevlisi veya bankada istediğiniz alanda çalışma imkanı sağlayabilirsiniz. Bizde sizler için detaylı olarak araştırmalar yaparak ziraat bankası banka sınavı ne zaman olduğunu ve 2020 yılında banka sınavı alımı yapıldığı zaman bu makalemizde inceleyebilirsiniz.

Ziraat Bankası Personel Alımları 2020

Ziraat Bankası Personel Alımları 2020

Ziraat Bankası Personel Alımları 2020

Ziraat bankası her yıl iş istihdamına ve personel ihtiyacını gidermek amacıyla “insan kaynakları” kampanyası adı altında bir çok alanda personel alımları gerçekleştirir. Başvuru yapmak isteyen kişiler öncelikle en az lise ve üniversite mezunu olmaları gerekir. Lise mezunu olan kişiler güvenlik görevlisi v.b alanlarda çalışabilirler. Ekonomi veya Bankacılık üniversite mezunu olan kişilerde ziraat bankasında iyi bir kariyer elde edebilirler. Bizde sizler için detaylı olarak araştırdık. Eğer sizde ziraat bankası personel alımlarına başvuruda bulunmak isterseniz bu makalemizde nasıl başvuracağınızı ve gereken tüm şartlarını okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası Personel Alımı Şartları

Her banka personel almadan önce belirli bir kriterler sunmaktadır. Bu kriterlere uyan kişileri işe almaktadır. Bizde sizlere ziraat bankası personel alımı yaparken kriterlerini araştırdık ve hemen sizde aşağıda inceleyebilirsiniz.

 • Her şeyden önce Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmanız gerekmektedir.
 • 4 yıllık fakülte mezunu olmanız gerekmektedir.
 • 1989 doğumlu sonrası olmanız gerekir.
 • Ekonomi, Finans, Bankacılık gibi bölümlerden mezun olmanız gerekir.
 • Başvuru yaparken diploma kontrolü yapılmaktadır.

Bu şartlara dikkat ederek sizde bankada çalışabilirsiniz. Bu şartlar (güvenlik görevlisi veya temizlikçi) için geçerli değildir. Bu pozisyonda şartlar değişiklik gösterebilmektedir.

Ziraat Bankası Hangi Alanlarda Personel Alıyor?

Ziraat bankası bir çok alanda iş istihdamına katkıda bulunmak amacıyla her yıl belirli olarak personel alımları yapmaktadır. Eğer sizde ziraat bankası personel alımına başvuru yapmak istiyorsanız sizde hemen aşağıda hangi alanlarda personel alımı yaptıklarını inceleyebilirsiniz.

 • Banka Müfettişi
 • Avukat
 • Servis görevlisi
 • Güvelik görevlisi
 • Uzman Yardımcılığı
 • Çağrı Merkez

Gibi bir çok alanda alım yapmaktadır. Eğer sizde hemen başvuru yapmak istiyorsanız BURAYA TIKLAYARAK başvuruda bulunabilirsiniz.

[ratings]